Počasí dnes6 °C, zítra7 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří

Sladká výhra nad Ostravou s příchutí Jaru

Hned v úvodu se Crazynám podařilo zaskočit soupeře, když ve 2. minutě otevřela skóre střelou z půlky Simona Kabeláková. Tu našla Hanka Koníčková, která si zapsala asistenci. Hra byla ve vysokém tempu a vyrovnaná. Proto ostravský celek dokázal skórovat. Hráčka domácího týmu se dostala přes obranu Crazyn a zavěsila přímo pod víko.

Ve druhé třetině Crazyny zaváhaly s rozehrávkou a toho využila ostravská hráčka, která z otočky vstřelila gól. Avšak Crazyny se nezalekly nepříznivého skóre. V polovině utkání srovnala skóre ze standardky Dostalíková, kterou našla Zuzka Hubáčková. Dokonce druhé třetiny se skóre neměnilo.

Do třetí třetiny Crazyny doslova vlétly a hned v úvodu skórovala kapitánka týmu Leierová, když jí Koníčková nahrála a ta z dorážky otočila skóre. Po necelých 20 sekundách využily Crazyny nekoncentrovanost Ostravaček a hned po buly zvýšilo skóre sesterské duo Hubáčkových na  4:2. Hráčky Ostravy si vzaly timeout, avšak ten jim nepomohl. Mlejnková se vzápětí dostala do samostatného úniku a nemýlila se. Ostravský tým se nevzdával a zkusil power-play a Mlejnková zpečetila vítězství na 6:2.

Ve druhé přestávce se nám gólmanka Ali Vokatá snažila zpestřit přestávku a omylem místo svého pití se napila z flašky, kde byl Jar. Vše nakonec dopadlo dobře a pomohla svým brilantním výkonem k výhře svého týmu.

FBC ČPP Bonusia Ostrava - Crazygirls FBC Liberec 2:6

(1:1, 1:1, 0:4)

Branky: 2:45 Kabeláková (Koníčková),32:52 Dostalíková(Z.Hubáčková), 42:28 Leierová,(Koníčková), 42:50Z. Hubáčková (T. Hubáčková), 47:47,58:33 Mlejnková

Sestava: Vokatá – Kabeláková, Koníčková, Moťková, Lochmannová – Leierová, Mlejnková, Kosová, Hubáčková Z., Hubáčková T., Šípová, Dostalíková, Krauskopfová, Kultová

Rozhodčí: Tomáš Podleský a Martin Petřík