Počasí dnes3 °C, zítra5 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela

Slovan zahájil soustředění na Kypru remízou 1:1 s rakouskou Austrií Vídeň

Liberečtí fotbalisté v rámci svého kyperského soustředění nastoupili proti rakouské Austrii Vídeň. Do vedení poslal výběr trenéra Davida Holoubka už po devíti minutách Potočný. Austria se gólového úspěchu dočkala až v druhé půli, když v 59. minutě vyrovnal Stangl.

„S utkáním jsme spokojeni. Odehráli jsme velice kvalitní mezinárodní zápas. Kluci dneska ukázali velké přednosti. Jsme v úplně jiné fázi přípravy než soupeř, který měl dnes v podstatě generálku na ligu a nám chybí v podstatě ještě čtyři týdny. Do utkání jsme tak šli s lehkou únavou, takže za to si kluků cením,“ shrnul trenér libereckých.

FC Slovan Liberec – Austria Vídeň 1:1 (1:0)

Branky: 9. Potočný - 59. Stangl

Liberec: Nguyen – Mikula, Vukliševič, Karafiát, Kerbr – Coufal, Breite, Folprecht, Potočný – Graiciar, Pulkrab Náhradníci: Hasalík, Köstl, Voltr, Ulbrich, Knejzlík, Kačaraba

Austria Vídeň: Pentz - Blauensteiner (69. Klein), Madl, Moahmmed, Stangl (69. Salamon) - Serbest, Holzhauzer - Pires, Prokop (77. Alhassan), Ferreira Venuto (69. Sarkaria) - Monschein (77. Vastic)

Štítky FC Slovan Liberec, příprava, David Holoubek, Miroslav Holeňák, Kypr, Austria Vídeň, FK Austria Wien