Počasí dnes11 °C, zítra16 °C
Pátek 26. dubna 2024  |  Svátek má Oto

Bojovný výkon nestačil. Slovan v Plzni prohrál jediným gólem Krmenčíka

Hodinu odolávali Liberečtí favoritu z Plzně, pak se ale prosadil domácí kanonýr Krmenčík. Slovan odpovědět nedokázal, a tak na hřišti mistra prohrál nejtěsnějším možným výsledkem 1:0.

První poločas hrál Slovan sympaticky a domácí do ničeho vážného nepouštěl. Hrál se vyrovnaný fotbal a i hosté se osmělovali. Dopředu byl aktivní především nováček Mara, gól se ale vstřelit nepodařilo.

Postupně se ale Plzeň dostávala do hry a v 61. minutě šla do vedení, i když Krmenčík pravděpodobně vybíhal z těsného ofsajdu.

Domácí pak byli lepší a mohli přidat další gól, Kopic ale trefil tyč. Domácí pak vstřelil další gól, ten ale tentokrát pro ofsajd nebyl uznán.

Hosté se pak vrhli do útoku a domácí měli prostor na brejky, žádný ale nedotáhli. A tak mohl Liberec vyrovnat. Koscelník se probil do vápna, nahrál Mashikemu, tomu ale míč odskočil.

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

Branky: 61. Krmenčík. Žluté karty: 10. Kačaraba, 57. Mara, 90. Koscelník. Rozhodčí: Hrubeš - Blažej, Koval

Plzeň: Kozáčik - Řezník, Hubník (C), Pernica, Limberský - Petržela (72. Zeman), Hořava, Hrošovský, Kopic - Krmenčík (81. Chorý), Řezníček (46. Čermák)
FC Slovan: Hladký - Mikula, Kačaraba, Karafiát, Kerbr - Breite (C) - Pešek, Ševčík (80. Mashike), Mara (71. Nešický), Potočný (63. Koscelník) - Pázler