Počasí dnes16 °C, zítra19 °C
Sobota 27. dubna 2024  |  Svátek má Jaroslav

Slovan jde v poháru dál. V Brně trefil postup už v první minutě Ševčík

Ve třetím kole MOL Cupu čekal Slovan čekal těžký soupeř, druholigové Brno, které má ale ambice na rychlý návrat do nejvyšší soutěže. A jde dál, když se trefil už z první útočné akce zápasu hostující Petr Ševčík. Slovan pak vítězství udržel.

Slovan se rychlým gólem uklidnil a zápas kontroloval, i když nějaké šance byly na obou stranách. Do kabin se ale šlo za stavu 0:1.

I druhou půli začali lépe hosté a po pěti minutách mohl Slovan dokonce zvýšit. Mashike se probil před gólmana domácích, jenže těsně minul branku.

Zbrojovka pak hrozila a cítila, že by mohla vyrovnat a Nguyen se zapotil po šancích Krejčího a Zikla.

Závěr pak byl hodně nervózní rozhodčí rozdal několik žlutých karet. Slovan ale už vítězství udržel.

Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:1)

Branka: 1. Ševčík. Žluté karty: 4. Růsek, 43. Bartolomeu, 71. Eismann - 56. Potočný, 71. Mikula, 73. Ševčík, 90. Karafiát. Rozhodčí: Proske – Kotík, Boček.

Brno: Halouska - Vraštil, Pavlík, Kryštůfek, Eismann - Krejčí, Kříž (76. Bariš) - Štěpanovský (65. Jambor), Růsek, Bartolomeu - Zikl (82. Sedlák)
FC Slovan: Nguyen - Mikula, Kačaraba, Karafiát, Kerbr - Potočný, Breite, Ševčík (89. Nešický), Pešek (83. Koscelník) - Oscar - Mashike (72. Oršula)