Počasí dnes13 °C, zítra19 °C
Pátek 29. března 2024  |  Svátek má Taťána

Slovan v poháru končí. Rozhodující gól dostal na Baníku v prodloužení

Čtvrtfinále poháru je letos pro Slovan konečnou. V Ostravě sice brzy vedl, vedení ale kvůli spornému gólu Baroše neudržel. Utkání šlo do prodloužení a v něm se trefil domácí Šašinka.

První možnost měli domácí, Baroš tečoval ránu jednoho ze svých spoluhráčů, míč ale přelétl bránu. Pak se dařilo i hostím. Sýkora nacentroval na Kozáka, a ten hezky tečoval, Budínský ale zasáhl.

Skóre se změnilo až v 16. minutě. Hybš poslal povedený centr a Sýkora se nemýlil 0:1.

Ještě do poločasu domácí vyrovnali, míč do brány dostal Baroš, hosté si ale stěžovali na ruku. Gól ale platil.

Druhý poločas byl vyrovnaný a ani jeden z týmů rozhodnout nedokázal. A tak se šlo do prodloužení. Baník mohl jít do vedení už po deseti minutách, branku ale vstřelil až Šašinka.

A byl to okamžik rozhodující, Slovan se sice snažil vyrovnat, už se to ale nepovedlo a v poháru končí ve čtvrtfinále.

Baník Ostrava - Slovan Liberec 2:1pp (1:1)

Branky: 43. Baroš, 102. Šašinka - 16. Sýkora. Žluté karty: 71. Stronati, 90. Šašinka – 45+1. Mikula, 64. Oscar, 77. Sýkora. Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Flimmel. Diváci: 5734

Ostrava: Budinský – Fillo, Procházka, Stronati, Fleišman – Granečný, Jánoš (114. Mešaninov), Jirásek, Holzer (112. Hrubý) – Kuzmanović (108. Diop), Baroš (C) (62. Šašinka)
FC Slovan: Nguyen – Mikula (106. Koscelník), Kačaraba, Karafiát, Hybš – Sýkora (77. Mara), Oscar, Breite (C), Malinský (66. Pešek) – Potočný – Kozák

Autoři | Foto FC Slovan Liberec

Štítky Slovan Liberec, Fortuna liga, Baník, FC Slovan Liberec, FC Baník Ostrava, HC Vítkovice Ridera

Slovan v poháru končí. Rozhodující gól dostal na Baníku v prodloužení  |  Fotbal  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje