Počasí dnes11 °C, zítra16 °C
Pátek 26. dubna 2024  |  Svátek má Oto

ON-LINE: Slovan podlehl Skontu 2:1. V odvetě musí zvítězit

Fotbalisté libereckého Slovanu nevstoupili do předkol Evropské ligy ideálně. Na půdě lotyšského Skonta Rigy podlehli 1:2 a v domácí odvetě tak mají co dohánět. Přitom Liberec mohl po půl hodině vést tři nula a byl by klid. Jenže Riga do poločasu vyrovnala a zkraje druhé půle výsledek otočila.

On-line průběh utkání:

Konec - Slovan podlehl Skontu Riga 2:1. V domácí odvetě mu ale stačí vyhrát 1:0. Zápas budeme příští čtvrtek sledovat

95 minuta - Asi poslední šance, Slovan zahrává roh

90 minuta - Slovan má ještě pět minut nastavení

88 minuta - Blíží se konec. Žlutou kartu obdržel Kušnír

81 minuta - Trenér Šilhavý stáhnul Rybalku a nasadil útočníka Szabóa, Slovan touží po vyrovnání

80 minuta - Žlutou kartu teď krátce po sobě viděli liberecký Delarge a Sinelnikovs z Rigy

78 minuta - S nastavením chybí do konce asi čtvrthodinka. Slovan stupňuje tlak, Skonto stále častěji přerušuje hru fauly.

67 minuta - Velká šance Slovanu! Skonto po ráně Frýdka zachránil golman Grybauskas

64 minuta - A právě Kalitvincev střídá, nahradil ho Dzon Delarge

64 minuta - Liberec se po delší době dostal do zakončení. Ukrajinec Kalitvincev rozehrál roh, Kelić ale bránu netrefil

62 minuta - Čas pro Slovan ubíhá velmi rychle, srovnat skóre se nedaří, hra je teď poměrně vyrovnaná

59 minuta - Mingazov dostal žlutou kartu za faul na Pavelku

47 minuta - Slovan nevstoupil dod ruhého poločasu zrovna nejlépe. Dvě minuty po zahájení druhého poločasu se trefil Arturs Karašausks po chybě Kušníra, který dával "malou domů."

Statistiky mluví v poločase pro Liberec. Slovan vystřelil v úvodních pětačtyřiceti minutách osmkrát, Riga třikrát. Hostující tým má na svém kontě i více faulů. Slovan v první polovině utkání fauloval hned desetkrát.

45 minuta - poločas

39 minuta - A je srovnáno. Za domácí se šest minut před odchodem do šaten trefil Valerijs Šabala.

32 minuta - Domácím se v koncovce nedaří. Během prvních 30 minut utkání se Riga dostala do útočné akce jen jednou.

21 minuta - Během posledních dvou minut byl kousek od přesného zásahu Kelič i Rybalka.

20 minuta - V úvodu utkání má Slovan jasnou převahu. Během prvních dvaceti minut střílel hned pětkrát, Riga ani jednou. Na rohové kopy je to 1:1.

7 minuta - Frýdek posílá Slovan do vedení, když napřáhl z hranice vápna. Jeho pokus zastavila tyč, míč ale trefil padajícího brankáře a i přes jeho velkou snahu se odrazil do sítě.

6 minuta - O první útočnou akci se posratal Fleišman

Utkání začalo

Před zápasem:

Sestava Slovanu: Kovář - Kušnír, Kováč, Kelič, Fleišman - Kalitvincev, Hušek, Pavelka, Rybalka, Frýdek - Rabušic

Rozhodčí: Stefanski (Polsko)

Bookmakeři věří spíše liberckému Slovanu, na kterého jsou vypsány kurzy kolem 1,8:1. Domácímu týmu se příliš nevěří, když na něj sázkové kanceláře vypisují kurzy vyšší než 4:1. Jen o něco málo nižší kurzy je na remízu.

Štítky liberec, slovan, riga, Bílí Tygři Liberec, Evropská liga UEFA, žlutá karta, Skonto FC, Valērijs Šabala, Artūrs Karašausks, Polsko