Počasí dnes11 °C, zítra14 °C
Čtvrtek 28. března 2024  |  Svátek má Soňa
Bez reklam

Dnešní zápas byl opravdovou přehlídkou tygří síly. Ti totiž zcela ovládli utkání a to navzdory tomu, že první gól zasadila BK Mladá Boleslav. Bílí Tygři připravili ale rychlou odplatu a zápas skončil 8:3.

Nejúspěšnější byla jednoznačně druhá třetina, která končila 3:0 Přestože v závěru se pokusila Boleslav dohnat Liberec a do brány mu poslala dva góly, vítězství to už nezachránilo. Liberec totiž také skóroval dvakrát a výhru si s naprostým přehledem udržel. Tygři si tak dnes připsali čtvrtou výhru v řadě.

Bílí Tygři - BK Mladá Boleslav 8:3 (3:1, 3:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 11. J. Vlach (Teplý), 17. Bulíř (Lenc), 20. Bulíř (M. Kvapil), 32. J. Vlach (Teplý), 40. Redenbach (Šmíd, Ševc), 40. Kvapil, 41. Lenc (M. Kvapil, Derner), 53. Valský (Redenbach) – 4. Žejdl (Orsava), 50. P. Musil (Vondrka), 58. Orsava (Žejdl).
Rozhodčí: Hejduk, R. Svoboda – J. Svoboda, Rampír. Vyloučení: 3:5, navíc Němeček (Mladá Boleslav) 5 minut a do konce utkání.. Využití: 2:0. Střely na branku: 34:17. Diváci: 6 112.

Bílí Tygři Liberec: Will – Stříteský, Derner, Doherty, Šmíd, Havlín, Ševc – L. Hudáček, P. Jelínek, L. Krenželok – Lenc, Bulíř, M. Kvapil – Valský, Redenbach, Ordoš – Teplý, Lakatoš, J. Vlach – Jeník. Trenéři: Pešán a Augusta.
BK Mladá Boleslav: Krošelj (21. Kantor) – Bernad, Hanzlík, Pláněk, Němeček, Kotvan, Dlapa, Kurka – Klepiš, Žejdl, Orsava – Vondrka, Skalický, Pacovský – Látal, P. Musil, Šťastný – Martin Procházka, Najman, Pabiška. Trenéři: Kýhos, Čermák a Žabka.

Zápas Bílí tygři Liberec proti BK Mladá Boleslav

Neděle, 30. září 2018, 18:53

Foto Lubomír Krongaiger

Štítky hokej, Bílí Tygři, Liberec, Mladá Boleslav, zápas, utkání, výhra, FK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec, Martin Procházka