Počasí dnes3 °C, zítra5 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela

Tygry čeká v souboj se švýcarským šampionem. Porazí Bern?

Druhé utkání European Trophy čeká v úterý večer na Bílé Tygry. V Tipsport aréně se od půl sedmé večer střetnou s třináctinásobným švýcarským šampionem SC Bern. Tygři i Bern první utkání prohráli a tak mají co napravovat. Sestavu domácího manšaftu možná doplní Petr Nedvěd, který se k mužstvu připojil.

„S letní přípravou jsem spokojený. To, co bylo v plánu, jsem zvládl. Kromě zápasu s Bernem máme na programu také dva víkendové zápasy ve Švédsku, do některého z nich určitě nastoupím,“ popsal Petr Nedvěd.

Tygři první utkání European Trophy prohráli 4:5. Na půdě Fribourgu ještě po druhé třetině vedli, tři přesné zásahy v poslední dvacetiminutovce jim ale zlomily vaz. „Byl to druhý zápas v sezoně, řada věcí fungovala dobře. Z naší strany to bylo dobré utkání, bohužel se nám nepovedl závěr. Je to škoda, výkon v prvních dvou třetinách se mi líbil,“ zhodnotil asistent trenéra Milan Černý.

Podaří se dnes večer vybojovat Tygrům první vítězství? Kdo nedorazí do Tisport arény, může utkání sledovat na programu Digi Sport.