Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ostatní sporty

Golfistka z Liberce mistryně ČR a reprezentantkou ve světě

pátek, 4. října 2013, 08:18Ostatní sporty
 

Třiadvacetiletá studentka z Liberce a členka Golfového Clubu Ještěd hraje golf již od svých 7 let, kdy bylo postaveno jedno z prvních golfových hřišť na Liberecku - Ještěd Golf & Country Club.

 

Do vrchu Ještěd vyšlapal vítěz za pouhých pětadvacet minut

úterý, 1. října 2013, 09:47Ostatní sporty
 

Amatérští cyklisté uzavřeli svou extraligovou sezónu na Ještědu. Závěr si nevybrali úplně jednoduchý, Ještěd je dlouhý a náročný kopec. Jelo se devět kilometrů a vítěz Jakub Svoboda trať zvládnul za 25 minut, což je průměrná rychlost téměř 22 km/h.

 

Turnájek v malém hokejbale patřil libereckým Vosám z Azylu

pondělí, 30. září 2013, 09:48Ostatní sporty
 

V pohodovém duchu se nesl sobotní turnaj v malém hokejbale ve vratislavickém sportovním areálu Na Rozcestí. Čtyři týmy si to mezi sebou rozdali o putovní pohár a bez větších potíží zvítězily liberecké Vosy.

 

Nejlépe si v závodě psovodů vedl tandem z Hrádku

neděle, 29. září 2013, 21:39Ostatní sporty
 

Zhruba dvě stě diváků si nenechalo o víkendu ujít kynologické závody v libereckých Pavlovicích. Čtyřnozí sportovci se svými pány tam soutěžili O liberecký pohár. Absolutní vítěz přijel z Hrádku nad Nisou.

 

V Pavlovicích dnes poměří síly psí sportovci

sobota, 28. září 2013, 07:31Ostatní sporty
 

Sobotní den bude patřit kynologům a jejich psům. Na cvičišti v Pavlovicích poměří své schopnosti ve 32. ročníku soutěže "O liberecký pohár". Přihlášeno je více než třicet závodníků. Nenechte si jejich výkony ujít a jděte se podívat!

 

Na Rozcestí se hraje turnaj v malém hokejbalu

pátek, 27. září 2013, 09:59Ostatní sporty
 

Ve sportovním areálu Na Rozcestí ve Vratislavicích nad Nisou se v sobotu koná turnaj v malém hokejbale. Tento v Liberci stále ne moc rozšířený sport si mohou diváci prohlédnout od deseti hodin, kdy se začne ve skupinách.

 

Do Liberce se o víkendu sjede česká sdruženářská elita

středa, 25. září 2013, 17:24Ostatní sporty
 

Liberecké areály ve Vesci a na Ještědu ožijí závody v severské kombinaci. Ve hře jsou dva letní tituly mistrů České republiky, o které se popere kompletní domácí špička v čele s loňským vítězem Tomáše Slavíkem a jeho kolegou Miroslavem Dvořákem....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných uživatelských účtů a celkem osm koordinovaných sítí s původem například v Severní Makedonii, Kosovu či Rusku. Společnost o tom informovala Evropskou komisi v pravidelné zprávě shrnující, jak dosud postupovala v boji s dezinformacemi na své internetové platformě.

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video nazvali „Labilní zaměstnanec na jatkách v Příbrami?“. Na záběry reagovala i firma, která s chováním svého zaměstnance neztotožňuje a došlo údajně i na jeho potrestání.

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je jednou z mála možností, jak se dostat přes Nádražní ulici k vlakovému nebo autobusovému nádraží. Po letech přechází správa podchodu na město. To chce najít nájemce, který by do zaprášených výloh vrátil život.