Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ostatní sporty

A-STYL otevírá své brány novým členům. Nábory odstartuje taneční show

středa, 29. srpna 2018, 10:48Ostatní sporty
 

Je to tu! Úspěšná taneční škola A-STYL Liberec startuje novou sezónu, a to hned velkolepou exhibiční show. Ta se uskuteční  v úterý 4. září v OC Forum od 14 do 18 hodin. Pokud tedy chcete vidět tanečníky street dance nebo cheerleaders v akci,...

 

Všechny trasy Jizerské 50 RUN pořadatelé uklidili hned po závodě

úterý, 28. srpna 2018, 14:49Ostatní sporty
 

2072 závodníků si zaběhlo letní verzi legendární Jizerské 50. Bezprostředně po skončení závodu Jizerská 50 RUN proběhl úklid na všech třech trasách a v jejich okolí. Pořadatelé důkladně uklidili veškerý odpad, který se v nádherném prostředí CHKO...

 

FOTO: Hasičské mistrovství je u konce. Poslední den patřil královské disciplíně

neděle, 26. srpna 2018, 15:45Ostatní sportyLiberecko
 

47. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu v Liberci v neděli vyvrcholilo posledním soutěžním dnem. Na programu byla...

 

Jizerkami proběhly dva tisíce běžců. Bedřichov hostil pátý ročník letní Jizerské 50

neděle, 26. srpna 2018, 09:06Ostatní sportyJablonecko
 

Nejen běžkaři si užívají Jizerské hory. Tentokrát se po trasách legendární Jizerské 50 proháněli běžci v rámci seriálu Běhej lesy. Tuto sobotu se už popáté rozběhala letní varianta laufařské legendy Jizerská 50 RUN.

 

FOTO: Druhý den hasičského šampionátu. Uspěla domácí Jiroušová

neděle, 26. srpna 2018, 07:01Ostatní sportyLiberecko
 

Mistrovství ČR v požárním sportu 2018 v Liberci v sobotu pokračovalo na atletickém a fotbalovém stadionu SportParku Liberec dvěma disciplínami.

 

FOTO: Šampionát hasičů v Liberci začal. První tituly znají své majitele

sobota, 25. srpna 2018, 08:14Ostatní sporty
 

V Home Credit Areně proběhlo v podvečer prvního soutěžního dne slavnostní zahájení 47. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu.

 

Gryf láká zájemce o karate. Startuje nábor 2018

středa, 22. srpna 2018, 10:49Ostatní sporty
 

Zájem o karate rok od roku roste. Jednak se nově stalo olympijskou disciplínou a jednak umožňuje dětem osvojit si bojové a psychologické techniky, které se jim hodí i v běžných situacích na ulici či ve škole. To, že karate je víc než sport, má ve...

 

Liberec o víkendu ožije mistrovstvím v požárním sportu

úterý, 21. srpna 2018, 14:15Ostatní sporty
 

Od pátku až do neděle se bude v Liberci konat Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu. Soutěžit budou ve čtyřech disciplínách.

 

52. ročník Jizerské 50 přesáhl půl roku před startem tisíc registrací

sobota, 18. srpna 2018, 18:04Ostatní sporty
 

Jestli loni slavná Jizerka překonala účastnický rekord, už nyní se dá říct, že útočí na další. Oproti roku 2017 totiž má pryč 1 000 registrací o dva týdny dříve.

 

Švédky to českým volejbalistkám v kvalifikačním zápase nandaly

středa, 15. srpna 2018, 21:12Ostatní sporty
 

Dnes se v Městské hale v Jablonci nad Nisou konal první kvalifikační zápas na Mistrovství Evropy české reprezentace žen ve volejbale. Češky bohužel prohrály. Dle trenéra si pokazily začátek čtvrtého setu.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Populist Jaromíra Soukupa: sliby vs. fakta. Říkejte mi „český Berlusconi“

Necítím se být ani Dalíkem, ani Tvrdíkem. Říkejte mi spíš Berlusconi, odpovídal Jaromír Soukup v červnu roku 2009 na otázky redaktorky MF DNES. Ve středu oznámil, že zakládá nové politické hnutí – List Jaromíra Soukupa. Cíl? Prý chránit české národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy.

Na českobudějovickém sídlišti Máj ordinuje zubař, kterého ještě nikdo neviděl

Pacient se zaregistruje, zdravotní sestra ho objedná, při vstupní prohlídce vybere peníze a v den další návštěvy pošle SMS zprávu, ve které stojí, že měl pan doktor dopravní nehodu. To je zkušenost lidí, kteří k zubaři chodí do Zdravotnického zařízení Máj.

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod nechápou pozůstalí ani ministerstvo

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a zpopelnění. I přesto se před Vánoci v olomouckém krematoriu stala věc dosud nevídaná – provozovatel krematoria smuteční obřad odmítl provést a pohřeb na místě zrušil.