Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ostatní sporty

Ostrý start. Futsalový Zlej Sen prožije ligovou premiéru na Spartě

úterý, 4. září 2018, 11:11Ostatní sporty
 

S jedním z největších favoritů soutěže startuje liberecký futsalový tým Zlej Sen. Premiéru v nejvyšší soutěži si Liberečtí odbudou na Spartě a rovnou za dohledu televizních kamer. Fanoušci tak mohou dnešní zápas sledovat od 18:10 na ČT Sport.

 

Lucie Jakubcová: Důležitá je touha tancovat

pondělí, 3. září 2018, 09:37Ostatní sporty
 

Cítí vaše dítě rytmus, rádo se hýbe a vy byste jej rádi přihlásili na tancování? Je nejvyšší čas! Jedna z nejúspěšnějších tanečních škol v regionu – A-STYL Liberec, kterou ročně navštěvuje přes 500 dětí, právě rozjíždí novou sezónu. Jak bude...

 

A-STYL otevírá své brány novým členům. Nábory odstartuje taneční show

středa, 29. srpna 2018, 10:48Ostatní sporty
 

Je to tu! Úspěšná taneční škola A-STYL Liberec startuje novou sezónu, a to hned velkolepou exhibiční show. Ta se uskuteční  v úterý 4. září v OC Forum od 14 do 18 hodin. Pokud tedy chcete vidět tanečníky street dance nebo cheerleaders v akci,...

 

Všechny trasy Jizerské 50 RUN pořadatelé uklidili hned po závodě

úterý, 28. srpna 2018, 14:49Ostatní sporty
 

2072 závodníků si zaběhlo letní verzi legendární Jizerské 50. Bezprostředně po skončení závodu Jizerská 50 RUN proběhl úklid na všech třech trasách a v jejich okolí. Pořadatelé důkladně uklidili veškerý odpad, který se v nádherném prostředí CHKO...

 

FOTO: Hasičské mistrovství je u konce. Poslední den patřil královské disciplíně

neděle, 26. srpna 2018, 15:45Ostatní sportyLiberecko
 

47. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu v Liberci v neděli vyvrcholilo posledním soutěžním dnem. Na programu byla...

 

Jizerkami proběhly dva tisíce běžců. Bedřichov hostil pátý ročník letní Jizerské 50

neděle, 26. srpna 2018, 09:06Ostatní sportyJablonecko
 

Nejen běžkaři si užívají Jizerské hory. Tentokrát se po trasách legendární Jizerské 50 proháněli běžci v rámci seriálu Běhej lesy. Tuto sobotu se už popáté rozběhala letní varianta laufařské legendy Jizerská 50 RUN.

 

FOTO: Druhý den hasičského šampionátu. Uspěla domácí Jiroušová

neděle, 26. srpna 2018, 07:01Ostatní sportyLiberecko
 

Mistrovství ČR v požárním sportu 2018 v Liberci v sobotu pokračovalo na atletickém a fotbalovém stadionu SportParku Liberec dvěma disciplínami.

 

FOTO: Šampionát hasičů v Liberci začal. První tituly znají své majitele

sobota, 25. srpna 2018, 08:14Ostatní sporty
 

V Home Credit Areně proběhlo v podvečer prvního soutěžního dne slavnostní zahájení 47. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 65. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu.

 

Gryf láká zájemce o karate. Startuje nábor 2018

středa, 22. srpna 2018, 10:49Ostatní sporty
 

Zájem o karate rok od roku roste. Jednak se nově stalo olympijskou disciplínou a jednak umožňuje dětem osvojit si bojové a psychologické techniky, které se jim hodí i v běžných situacích na ulici či ve škole. To, že karate je víc než sport, má ve...

 

Liberec o víkendu ožije mistrovstvím v požárním sportu

úterý, 21. srpna 2018, 14:15Ostatní sporty
 

Od pátku až do neděle se bude v Liberci konat Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu. Soutěžit budou ve čtyřech disciplínách.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území v obci Baghúz na východě Sýrie. S odvoláním na vyjádření mluvčího arabsko-kurdské koalice SDF podporované Spojenými státy Mustafy Bálího o tom informovala agentura Reuters. Vítězství SDF znamená podle mluvčího definitivní konec samozvaného chalífátu, který kdysi zabíral třetinu Sýrie a Iráku. Někteří reportéři ale přesto z oblasti hlásí další střelbu.