Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

A-STYL vstupuje do dvacáté sezóny. Vítá nové členy od předškoláků až po dospělé

 
úterý, 5. září 2017, 14:11

Jubilejní dvacátou sezónu zahájilo taneční centrum A-STYL. V letošním roce nabídne přes tři desítky kurzů od aerobicu, přes street dance, contemporary až po například cheerleading. A také rádo přivítá nové členy, a to od tříletých dětí, přes náctileté až po dospělé.

„Do dvacáté sezóny vstupujeme s 35 kurzy, což dohromady činí 48 lekcí týdně. Děti i dospělí si ve vybraných dnech v září mohou nezávazně zkusit jakoukoliv ukázkovou hodinu,“ říká Lucie Jakubcová, zakladatelka a vedoucí celého centra.

A-Sryl se může pochlubit mnoha individuálními i týmovými úspěchy. Jeho svěřenci jsou ve svých disciplínách několikanásobnými mistry ČR, vyhrávají celé seriály závodů a kromě toho stabilně reprezentují naši zemi i na mezinárodní úrovni. Letos si dokonce vybojovali nominaci na Mistrovství světa v cheerleadingu, které se uskuteční v dubnu 2018 v americkém Orlandu na Floridě.

Každý rok na pět stovek dětí

„Veškerá ocenění jsou až důsledkem našeho dlouholetého přístupu a práce, nikoliv naším prvotním cílem. Více než jakékoliv medaile si cením toho, že je A-STYL již dlouhá léta stabilní školou, kam se každé září vrací na pět stovek dětí,“ komentuje Lucie Jakubcová.

Vedle klasických lekcí připravuje centrum pro své kurzisty nejrůznější interní soutěže, výroční show v Home Credit Areně a přes letní prázdniny potom 8 týdnů tematických soustředění a táborů.

Od roku 1998 prošlo kurzy 5900 účastníků. „Začínali jsme se čtyřicítkou dětí jako volnočasový kroužek v tělocvičně ZŠ Oblačná. V začátcích mi hodně pomáhal manžel. Přijížděl na každý trénink zapojit aparaturu, protože jsem tenkrát těžké bedny sama neunesla,“ zavzpomínala Lucie Jakubcová.

Vlastní prostory v aréně

Dnes má A-STYL Centrum vlastní prostory se 4 tanečními sály, perfektním technickým a sociálním zázemím, 4 šatnami, recepcí a solnou jeskyní pro relaxaci. Sídlí ve Sport parku Liberec.

Dvacáté výročí se chystají pořádně oslavit. Právě oslava začne již v únoru 2018, a to maškarním bálem v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. Pokračovat se bude hned v červnu A-STYL Show, která bude pojata jako obří narozeninová party.

Informace o náborech do kurzů najdete na www.astyl.cz

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

redaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: redakce@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
Foto A-STYL Liberec

Štítky A-STYL, Liberec

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Koňské potahy ve městě, stará chata...

  • Kavárna Organza mění koncept. Liberečany...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...

  • Domácí násilí: Po útoku má zlomenou čelist,...

 
 

Kam dál?

Stroj nebo člověk? Tramvaj prohrála souboj s běžcem o sedm sekund

pondělí, 21. srpna 2017, 13:21

Je rychlejší člověk nebo tramvaj? Odpověď na tuto otázku již znají běžci a fandové, kteří se v Liberci zúčastnili nebo...

Vosy Liberec obhájily titul v hokejbalové lize. Ve finále zdolaly Rebely

pondělí, 10. července 2017, 09:56

Další ročník liberecké hokejbalové ligy neregistrovaných hráčů je u konce. A titul berou stejně jako loni Vosy Liberec,...

Střelci z Libereckého kraje vystříleli na Olympiádě mládeže dvě stříbrné a bronzovou medaili

pátek, 30. června 2017, 14:13

Na olympiádu dětí a mládeže byli jako reprezentanti Libereckého kraje nominováni v disciplíně vzduchová puška kategorie...