Počasí dnes11 °C, zítra16 °C
Pátek 26. dubna 2024  |  Svátek má Oto

Dramatické utkání na Bohemians rozhodly nájezdy. FBC bere dva body

Skóre se několikrát přelévalo na obě strany, vyrovnávací gól padl šestnáct vteřin před koncem. Diváci na Bohemians viděli v 19. kole nejvyšší florbalové soutěže dramatický zápas, který se nakonec rozhodoval v nájezdech. V nich byli úspěšnější hosté, kteří tak jsou na deváté pozici šest bodů od playoff.

Po první třetině to přitom na body nevypadalo, když domácí vedli 2:0. Jenže hosté ve druhé třetině skóre otočili a rázem to bylo 3:4.

Třetí třetina nabídla dalších pět branek a další obrat, domácí ještě pár vteřin před koncem vedli 6:5, jenže pak se prosadil Salát a šlo se do prodloužení.

V něm branka nepadla a rozhodnout tak musely nájezdy. V nich se radovali hosté a pod Ještěd tak vezou bod navíc.

FBC Liberec je momentálně na deváté příčce a na playoff mu chybí šest bodů.

Michal Jedlička (FbŠ Bohemians) „Pěkný zápas, před pěknou diváckou návštěvou, který jsme nezvládli díky prachbídné zodpovědnosti dotáhnout ke třem bodům.“

Filip Hanžl (FBC Liberec) „Po velmi nervózním utkání jsme rádi za dva body které ještě budou na konci sezony co znamenat.“

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 6:7pn

Branky a nahrávky: 09:33 Palatínus (Šefčík), 16:24 Krebner (Čihák), 26:28 Šárka (Čihák), 43:56 Šárka (Čihák), 47:15 Šárka, 57:19 Šimek (Šárka) - 32:55 Ferdan (Salát), 33:31 Ferdan (Marek), 36:23 Balatka (Šoltys), 39:59 Valeš (Ferdan), 42:49 Salát (anota), 59:44 Salát (Veselý), rozhodující nájezd Valeš. Rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad. Vyloučení: 1:2; využití: 1:1. Diváků: 115. Zásahy brankářů: Michal Kotouček 27 - Tomáš Janota 21. Třetiny: 2:0, 1:4, 3:2