Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Skokani z SK Ještěd ovládli prestižní závod v německém Spitzkunnersdorfu

 
pátek, 2. listopadu 2018, 11:22

Liberečtí skokani na lyžích se v sobotu zúčastnili velice prestižního závodu v německém Spitzkunnersdorfu. Prestiž tohoto závodu spočívá jednak ve velikosti závodu a zároveň se soutěží ve všech věkových kategoriích od předžáčků až po kategorii veteráni. Skákalo se na můstcích o velikosti K3m, K9m, K18m a K40m. V letošním roce skokani z Liberce měli zastoupení ve všech věkových kategoriích a zároveň ve všech kategoriích dominovali. Skokani z SK Ještěd si přivezli celkem 10 medailí.

V kategorii předžáků na můstku s velikostí K3m měl premiéru teprve čtyřletý Jindra Řeřicha, který si vyskákal 3.místo. V té samé kategorii akorát na můstku s velikostí K9m si 1.místo vyskákal Matěj Musil.

V kategorii žaček 11-12let na můstku K18m vyhrála čerstvá Mistryně České republiky Natálie Nejedlová. V kategorii žáků 11-12let na můstku s velikostí K40m vyhrál Vojta Stolarsz a druhé místo obsadil Jakub Šusta.

V kategorii 13-14let vyhrál Jiří Pleštil a druhé místo obsadil Jakub Dvorský. Následující kategorii ovládl Ondřej Jirotka a v té samé kategorii - dívky vyhrála Simona Weinlichová.

Poslední kategorií byla kategorie veteránů. V této kategorii vyhrál Oldřich Nejedlo, sportovní ředitel oddílu skoku SK Ještěd a třetí místo obsadil jeho týmový kolega Tomáš Řeřicha, otec čtyřletého Jindry.

Napsal(a) redakce | Foto SK Ještěd
 


 

Kam dál?

Svátek libereckých házenkářů. V domácím poháru přivítali Lovosice

čtvrtek, 25. října 2018, 08:51

O víkendu měli muži Liberec Handball nabitý program. V pátek nastoupili ve 3. kole Českého poháru proti extraligovým Lovosicím, v...

Stovky běžců prověří své síly na Ještědském půlmaratonu

sobota, 20. října 2018, 13:35

Neděle rozhodně není od slova nedělat, tak to alespoň vidí organizátoři Kilpi trail running cup, kteří na tento den připravili...

Házenkáři až ve čtvrtém kole poprvé prohráli. Nestačili na Most

středa, 17. října 2018, 11:30

V neděli 14. října zajížděli liberečtí házenkáři na půdu HK Baník Most, nového soupeře. Cílem bylo prodloužit neporazitelnost,...

Sportem k radosti! Sporťák z Nisy vám pomůže odstartovat

středa, 17. října 2018, 10:00

Chcete začít běhat, jezdit na inline bruslích nebo se v zimě konečně proběhnout na lyžích zasněženými pláněmi? Možná by se vám...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".