Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Liberečtí střelci získali na domácím šampionátu tři mistrovské tituly

 
pondělí, 25. března 2019, 14:30

Střelci z libereckého klubu SSK se vydali na republikový šampionát do Hanušovic. A vedli si náramně. Získali celkem sedm medailí, z toho třikrát titul Mistr ČR, třikrát stříbrnou a jednu bronzovou medaili.

První směnu trápili určité technické nedostatky, které řadu střelců mohli rozhodit. Petr Trnovský to ustál a získal v kategorii VzPu 30 ran do 12 let chlapci titul Mistr ČR. Za ním se umístil Jakub Mládek. V kategorii děvčat do 12 let skončila na 4. místě nejmladší ze střelecké výpravy Anička Jeníková.

V kategorii VzPu do 14 let dívky se na 2. místě umístila Nikča Regnerová, na třetím Štěpánka Berberová, na 5. Alena Nýdrlová a na 9. Barbora Hrabáková. V této chlapecké kategorii se Míša Malinovský umístil na 6. místě.

V kategorii VzPu dorost se mezi chlapci druhou příčku obsadil Petr Hermann. Kategorii dorostu dívek vyhrála a Mistrem ČR se stala Kačka Mikulčíková. Klárka Boháčková skončila 4., Adélka Vaněčková 6., Maruška Malinovská 7. a Anetka Cimmermanová 9.

V kategorii VzPu Junioři získal titul Mistr ČR Radek Mikulčík pod skvělým vedením nové kaučky Markéty Jeníkové, která bedlivě sledovala každou jeho ránu.

V kategorii mužů startovali předseda AVZO Chrastava Josef Rajnoha a člen Zdeněk Šťastný. Ve výpravě bezpochyby scházel zkušený střelec z kategorie mužů Pavel Boháček.

Napsal(a) redakce | Foto SSK Liberec
 


 

Kam dál?

Jablonec získal dotaci na arénu pro judo, stavba začne v dubnu

sobota, 23. března 2019, 09:16

Jablonec připravuje výstavbu arény pro judo. Na projekt za téměř 42 milionů korun získal 18,8 milionu korun z dotačního programu...

Spartani nejsou jen překážky zdolávající blázni, pomáhají i dětem s...

čtvrtek, 21. března 2019, 07:58

Překážkové závody jsou v posledních letem stále oblíbenější. Překážky a náročné trati prověří každý sval v těle a často i...

Dopingáři jsou obyčejní podvodníci, ničí pravé talenty, říká Zuzana...

pondělí, 18. března 2019, 09:11

Poslední týdny hýbe lyžařským světem skandál v podobě odhalení dopingu na Mistrovství světa v klasickém lyžování v Seefeldu. A...

Plán TMR pro Ještěd? Ještě letos vznikne osvětlená sjezdovka za 120...

pondělí, 18. března 2019, 07:01

Po letošní zahřívací sezóně chystá nový správce skiareálu na Ještědu TMR velké investice. Tou hlavní bude modrá sjezdovka Skalka...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Bývalému radnímu uložil soud za korupci podmínku

Vrchní soud v Praze dnes zrušil pětiletý trest pro bývalého radního Libereckého kraje za ČSSD Zdeňka Bursu za korupci. Místo něj mu uložil tříletou podmínku se čtyřletým odkladem. Nov to dnes sdělila mluvčí soudu Simona Heranová. Bursa také podle verdiktu musí zaplatit 500 tisíc korun jako peněžitý trest, jinak stráví ve vězení 2,5 roku. Dnešní rozsudek je pravomocný.

Míra Čemus, pětadvacet let je podkovářem. Měl nakročeno i na žokeje, ale neměnil by

Jaromír Čemus, nebo prostě jednoduše Míra, už pětadvacet let dělá podkováře. Pohádkové povolání ale není zas taková prča, jak to vypadá. Stejně by ale Míra ani po letech neměnil. Práce se zvířaty, svobodné zaměstnání... A koneckonců vlastně ani nic jiného pořádně neumí.

Po vydatném dešti stoupají řeky na severu ČR, pršet bude dál

Kvůli vydatnému a vytrvalému dešti od rána stoupají hladiny řek odvodňující hory na severu a severovýchodě země. Na toku Senice v Ústí na Vsetínsku platí třetí povodňový stupeň. Hladina stoupla rychle, podle starosty již voda zatopila tři rodinné domy. Řeka Jičínka v Novém Jičíně dosáhla druhého stupně povodňové aktivity a je pravděpodobné, že ještě odpoledne dosáhne stupně třetího.