Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Taneční A-Styl uspořádal výroční show. Nesla se v duchu filmových trháků

 
čtvrtek, 20. června 2019, 17:10

Letošní výroční show A-STYLU s názvem Biograf proměnila o uplynulém víkendu celou Home Credit Arénu v taneční filmovou podívanou. Během dvou a půl hodinového programu se představilo více než 500 kurzistů ve 33 vystoupeních, tematicky spojených s pohádkami, muzikály, akčními filmy, ale i se samotným natáčením.

Na show se podíleli členové všech věkových a výkonnostních kategorií. Předvedli se tedy jak úplní začátečníci, kteří vystoupili před publikem poprvé v životě, tak i stávající několikanásobné mistryně ČR ve sportovním aerobiku a cheerleadingu. Kromě tanečního ztvárnění známých filmů nesměla chybět ani vystoupení contemporary, baletu, gymnastiky a street dance.  Nedílnou součástí A-STYLU je i kurz rodičů, který si připravil ninja představení, do něhož zahrnul i efekty s UV světlem.


Celým programem provázel herec Karel Zima, který bavil diváky i účinkující historkami z filmového světa, což tematicky korespondovalo s letošní tematikou biografu.

Napsal(a) redakce | Foto A-Styl
 


 

Kam dál?

Na biatlonistu Moravce dolehly zdravotní problémy, musel přerušit...

čtvrtek, 13. června 2019, 19:42

Už dva týdny vynechává přední český reprezentant v biatlonu Ondřej Moravec tréninky. Důvodem je jeho zdravotní stav. Na kolech v...

FOTO: Štafeta Evy Samkové si podmanila závod Red Bull 400, úspěch...

neděle, 9. června 2019, 09:01

Skokanský můstek K120 na Ještědu se v sobotu 8. června stal dějištěm už pátého ročníku jednoho z nejnáročnějších sportovních...

Na Ještědu se poběží do skokanského můstku. Závod Red Bull 400 láká...

středa, 5. června 2019, 11:30

Po roční pauze se nejnáročnější čtyřsetmetrový závod na světě vrací do České republiky. Harrachovský můstek vyměnil za Ještěd a...

Natálie Nejedlová vyhrála prestižní závod v německém Kottmaru, Ondřej...

středa, 5. června 2019, 10:27

Liberečtí skokani na lyžích se o víkendu zúčastnili prestižního závodu v německém Kottmaru. Prestiž tohoto závodu spočívá jednak...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".