Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Stříbro z Českého poháru talentované mládeže vystřílela Klára Boháčková z SSK Liberec

 
pondělí, 2. září 2019, 09:46

Do finále Kontrolních závodů reprezentace a na České kolo talentované mládeže 2019 se z SSK Liberec nominovali puškaři Katka Mikulčíková, Klárka Boháčková, Maruška Malinovská, Nikča Regnerová, Petr Trnovský, Jakub Mládek a Radek Mikulčík. Z pistolářů se nominoval Jirka Koprivnikar. Početná výprava se závodů s velkou konkurenci zúčastnila se ctí.

Od pátku do neděle se střílelo více disciplín (LM 3x40, SM60, VzPu40, VzPu60 a SM3x20, RPi). V sobotu se nejlépe dařilo Kláře Boháčkové, když v disciplíně SM 60 nastřílela 590 bodů a získala stříbrnou medaili. V neděli byla úspěšnější Kateřina Mikulčíková v disciplíně SM 3x20 nastřílela 564 bodů a získala bramborovou medaili, když ji od bronzové medaile dělili dva body. 

V současné době vrcholí přípravy na nadcházející MČR. „Věříme, že střelci, kteří byli nominováni na tuto vrcholnou soutěž, potvrdí svoji výkonnost a přivezou si z této akce hezké zážitky a umístění," řekla za oddíl Romana Mikulčíková.

Napsal(a) redakce | Foto SSK Liberec
 


 

Kam dál?

Deset let chátraly, přišly o certifikaci. Nyní můstky na Ještědu...

středa, 28. srpna 2019, 16:01

Když společnost TMR před dvěma lety dostala do nájmu skiareál na Ještědu, s tamními můstky to vypadalo všelijak, v jejím plánu...

Liberecká plavkyně Pechová přeplavala kanál La Manche. Jako první...

neděle, 25. srpna 2019, 21:40

Fantastického úspěchu dosáhla plavkyně z Liberce Markéta Pechová. Jako první žena s handicapem zdolala kanál La Manche....

Jizerky jsou nejkrásnější místo pro běh, má jasno Stanislav Řezáč

sobota, 24. srpna 2019, 08:10

Na Jizerské 50 je jako doma. Nejen že ji dokázal legendární běžec na lyžích Stanislav Řezáč v minulosti vyhrát, mimochodem stejně...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.