Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Liberecká Drbna na Youtube

Receptář: Luděk Váša a jeho sněžné prkno

Receptář: Luděk Váša a jeho sněžné prkno

Přemek Podlaha v Receptáři nejen na neděli si pozvali v roce 1987 Luďka Vášu, aby jim povykládal, jak si doma sám vyrábí snowboardy - "sněžná prkna"

 

Jan Král zve na nedělní zápas s Chodovem

Jan Král zve na nedělní zápas s Chodovem

Jan Král zve na utkání FBC Liberec vs TJ JM Pedro Perez Chodov 19.01.2014

 

Starý Liberec - 1. republika

Starý Liberec - 1. republika

Historicky unikátní amaterský dokument mapující části prvorepublikového? města Liberec. Doba první republiky? K vidění i krásná kašna, která kdysi stála před radnicí, muzeum, lázně, Baťův mrakodrap... Atmosféra podložena dobovou hudbou.

 

Parní lokomotiva 310.0134: Mikuláš v Liberci 2013

Parní lokomotiva 310.0134: Mikuláš v Liberci 2013

Po zkušenosti z minulého roku ( http://www.youtube.com/watch?v=_0Cg6tXna0c ) jsme vyrazili na sever Čech, abychom mohli opět zaznamenat kafemlejnek šplhající z Liberce Kryštofovým údolím přes Novinu do Křižan. Letos vedenou 310 0134 Litovel....

 

Demolice Tesca Liberec

Demolice Tesca Liberec

http://www.apb-plzen.cz

 

Slovan Liberec - Petra Drnovice 1:0 (2. října 1994)

Slovan Liberec - Petra Drnovice 1:0 (2. října 1994)

Branka: 32. Obajdin ŽK 2:3, ČK: 0:1, 4 935 diváků Sestava: Maier - Lexa (84. Klimeš), Nesvačil, Hyský - Janáček, Hašek, Jinoch, Janeček, Kočí - Hřídel (73. Dobš), Obajdin Video obsahuje dvě různé reportáže o utkání.

 

Nafilmovaný pád Michala Bulíře proti Slavii

Nafilmovaný pád Michala Bulíře proti Slavii

Hereckou etudu hodnou filmového Oskara předvedl v úterním zápase osmého kola hokejové extraligy liberecký Michal Bulíř. Jeho nafilmovaný pád neunikl pozornosti disciplinární komise, která mu včera udělila pokutu ve výši deseti procent měsíčního...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Co žene sportovce do čím dál tím větších extrémů, aneb přetváří kapitalismus sport?

Co žene sportovce do neustále větších extrémů? Je to individuální potřeba posouvání hranic nebo požadavky společnosti na show, extrémy a neustálý nárůst výkonu? Na to se v tématu dnešního dne zaměřila Drbna.

Babiš dostal dvojku z chování, napařil mu ji Liberecký kraj

Liberecký kraj se rozhodl úsměvně a s nadsázkou ohodnotit předsedu vlády Andreje Babiše a připomenout tak jeho loňskou návštěvu. Posunulo se něco v tématech, o kterých se tehdy jednalo? I to se promítlo na klasickém školním vysvědčení.

Na protest proti změně autorského práva je vypnuta Wikipedie

Česká Wikipedie je dnes vypnuta na protest proti chystané celoevropské reformě autorského práva. Zástupci Wikipedie chystané změny považují za velmi závažné, a proto od půlnoci encyklopedii poprvé na den vypnuli. Funkční dnes není ani německá, slovenská a dánská mutace Wikipedie, řekl předseda spolku Wikimedia Česká republika Vojtěch Dostál. Nově pojatá ochrana autorských práv se nemá dotknout přímo Wikipedie. Podle editorů ale výrazně omezí dostupnost zdrojů, ze kterých čerpají, a bude tak složitější, zajistit kvalitu obsahu encyklopedie.