Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Liberecká Drbna na Youtube

Královka z dronu

Královka z dronu

Hudba : Antonín Šrajer - Mysterious Forest Acoustic Breeze - Bensound

 

Auto v Liberecké ulici narazilo do tramvaje

Auto v Liberecké ulici narazilo do tramvaje

K dopravní nehodě došlo v sobotu 22. dubna krátce před polednem v Jablonci nad Nisou. Řidič při vyjíždění z parkoviště u Železářství na Libereckou ulici přehlédl přijíždějící tramvaj a narazil do ni. Při nehodě se nikdo nezranil, tramvaje nejezdily...

 

Trailer seriálu Genius, který se natáčel i v Liberci

Trailer seriálu Genius, který se natáčel i v Liberci

Na různých místech Liberce se natáčel seriál věnovaný Albertu Einsteinovi a jeho životu. Skvěle obsazené dílo režíroval Ron Howard a hlavní roli si zahrál Geoffrey Rush. Pomalu se blíží jeho premiéra a Liberečáci si tak zatím mohou vychutnat...

 

Na průtahu Libercem hořelo auto

Na průtahu Libercem hořelo auto

Na průtahu městem u bývalého Baumaxu hořelo v neděli 9. dubna večer auto.

 

Mladý řidič vyjel ze silnice

Mladý řidič vyjel ze silnice

K dopravní nehodě došlo v pátek 7. dubna kolem poledne na Horské ulici v Liberci u zastávky U Transformátoru. Řidič vjel s autem do příkopu vedle silnice.

 

Hořící kamion u Globusu

Hořící kamion u Globusu

Autor: Barbora Koubková

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.

Byl čin Jana Palacha a dalších ,,pochodní“ hrdinský nebo šlo jen o demonstraci, která skončila smrtí?

I po tolika letech je sebevražedná vlna rozpoutaná Janem Palachem, kterého následovali Josef Hlavatý, Miroslav Malinka, Jan Zajíc a Evžen Plocek předmětem diskuzí. Někteří je obdivují jako hrdiny, jiní považují jejich smrt za zbytečně velkou oběť.