Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "šelma"

Kočkovitá šelma by měla být stále na Jablonecku. Byl povolen její odchyt

pondělí, 21. října 2019, 17:43Jablonecko
 
Neznámá kočkovitá šelma se údajně stále pohybuje na Prosečském hřebeni.

Vedení města Jablonec dnes odpoledne dnes zveřejnilo zprávu, podle které by se neznámá kočkovitá šelma měla stále nacházet na Prosečském hřebeni. A včera byl povolen její odchyt.

 

Kočkovitá šelma zůstává na Jablonecku, město nedoporučuje chodit do lesů

středa, 16. října 2019, 12:48Jablonecko
 
Fotografie, která zachycuje neznámou šelmu.

Město Jablonec dnes kolem poledne informovalo, že neznámá kočkovitá šelma se stále pohybuje v okolí Jablonce nad Nisou.

 

Kočkovitá šelma je zpátky u Jablonce. Zachytila ji fotopast

pátek, 4. října 2019, 12:45SpolečnostJablonecko
 
Fotopast.

Už deset dní pátrají policisté společně s myslivci po neznámé kočkovité šelmě, která se pohybuje v lesích na Jablonecku. Poprvé byla spatřena minulou středu v lesích na Prosečském hřebeni, nyní se ale přesunula.

 

Kočkovitá šelma nejspíš stále běhá po lesích. Viděli ji v Kořenově

pondělí, 30. září 2019, 18:40SpolečnostJablonecko
 
Kočkovitá šelma.

Hned několik telefonátů ohledně pohybu kočkovité šelmy zaznamenali během víkendu policisté. Dokonce se zdálo, že už se našel i majitel, nakonec to byl jen planý poplach. Další svědek zvíře zahlédl v lesích kolem Kořenova.

 

Policisté a myslivci pátrají po šelmě. Nechoďte do lesů na Prosečském hřebeni, vzkazují

čtvrtek, 26. září 2019, 11:58SpolečnostJablonecko
 
Divoká šelma se pohybuje v lesích na Prosečeském hřebeni.

Druhým dnem probíhá pátrání po divoké kočkovité šelmě, nejspíš pumě. Podle odborníků jde o zhruba rok staré zvíře. Spatřeno bylo v lesích na Prosečském hřebeni, odkud pochází také fotka. Lidé by měli vynechat venčení psů i houbaření v lokalitě.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "šelma"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "šelma"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.

Zeman ocení Zilka, zraněného muže z Dubí nebo zpěváka Zímu

Prezident Miloš Zeman letos 28. října vyznamená bývalého vídeňského starostu Helmuta Zilka či aktéra potyčky na koupališti v Dubí Davida Michajlaka. Dnešní Lidové noviny (LN) uvedly, že Zeman celkem udělí 43 vyznamenání, a překoná tím dosavadní rekord z minulého roku, kdy ocenil 41 osobností. Do Vladislavského sálu si v pondělí přijdou pro medaile také motocyklový závodník Libor Podmol, zpěvák a herec Josef Zíma nebo podnikatelé Rudolf Ovčaří a Vladimír Plašil.

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.