Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Andrej Babiš"

Zmizí kamiony v neděli z českých dánic? Vláda chce prosadit zákaz

středa, 28. srpna 2019, 06:01Doprava
 
Ilustrační foto.

Vláda chce legislativně zakázat jízdu kamionů v neděli od půlnoci do 22:00, podobně jako je to jinde v Evropě. Teď mohou nákladní auta v neděli jezdit do 13:00. Kamiony budou mít ale nově možnost dokončit jízdu na cílové místo v Česku.

 

Že se protestovalo proti Babišovi jen v Praze? Ani nápad. Protesty byly i v Liberci

neděle, 23. června 2019, 20:36SpolečnostLiberecko
 
Foto z dnešní demonstrace na Letné.

K velké demonstraci na Letné v Praze se dnes symbolicky připojili i účastníci Letní olympiády dětí a mládeže v Liberci. Na dálku premiéra Babiše vypískali.

 

Světový den porozumění autismu promění barvu Krajského úřadu

úterý, 2. dubna 2019, 17:39Společnost
 
Krajský úřad se opět zahalí do modré barvy.

Druhý duben není jen den po aprílu, kdy se všichni již oklepali z jarních vtípků. Je také Světovým dnem porozumění autismu. Každoročně je s touto akcí spojená modrá barva. Lidé si oblékají modrá trička, nosí modré doplňky a do modré barvy se zahalí i...

 

Babiš dostal dvojku z chování, napařil mu ji kraj

středa, 20. března 2019, 19:51SpolečnostZ kraje
 
Vysvědčení vytvořené Libereckým krajem.

Liberecký kraj se rozhodl úsměvně a s nadsázkou ohodnotit předsedu vlády Andreje Babiše a připomenout tak jeho loňskou návštěvu. Posunulo se něco v tématech, o kterých se tehdy jednalo? I to se promítlo na klasickém školním vysvědčení.

 

Řada samospráv od něj dává ruce pryč, Liberecký kraj Český svaz bojovníků za svobodu podpoří

středa, 20. února 2019, 17:00SpolečnostZ kraje
 
Ilustrační foto

Liberecký kraj chce podpořit Český svaz bojovníků za svobodu (ČSBS). Rada kraje schválila 10 tisíc korun pro regionální pobočku, stejnou částkou chce vedení kraje podpořit také Konfederaci politických vězňů.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Andrej Babiš"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Andrej Babiš"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.