Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Dvořák"

Sedlák a zapomenutý malíř. Galerie vystavuje dílo Paula Gebauera

Dnes, 14:54KulturaLiberecko
 
Obrazy Paula Gebauera v liberecké galerii.

Díla zapomenutého, ale kdysi uznávaného, malíře a zároveň sedláka Paula Gebauera jsou v hlavním výstavním sále liberecké Oblastní galerie. Jde o první jeho ucelenou výstavu. Tu už v neděli doprovodí zážitek v podobě koncertu smyčcového Halířova tria.

 

Teplo do Nového Boru dodávají dvě kogenerační jednotky, zajistí necelou polovinu dodávek

úterý, 20. srpna 2019, 09:26Českolipsko
 
Ilustrační snímek

ČEZ vybudoval v Novém Boru kogenerační jednotky. Město tak nemuselo zaplatit ani korunu a má zajištěné dlouhodobé stabilní dodávky tepla.

 

V neděli máte příležitost užít si v Lázních komentovanou prohlídku výstavy Josefa Jíry

středa, 24. července 2019, 06:04Kultura
 
Z tvorby Josefa Jíry.

Pokud ještě nemáte plány na tuhle neděli a řešíte, kam vyrazit, můžete se před horkem ukrýt do liberecké Galerie Lázně, kde proběhne komentovaná prohlídka výstavy malíře Josefa Jíry s názvem Divadlo světa.

 

Chrastava dbá na vzhled města, obyvatelé mohou žádat o dotaci na opravu fasády

čtvrtek, 18. července 2019, 13:15Liberecko
 
Chrastava - ilustrační snímek

Majitelům nemovitostí v Chrastavě může pomoci při obnově exteriéru budov Fond pro zlepšení vzhledu veřejného prostoru (Fond Fasáda). Cílem je zlepšit celkový vzhled města.

 

Na Českolipsku dráty s vedením nechtějí. Petici podepsaly už tři tisíce lidí

sobota, 13. července 2019, 06:00Českolipsko
 
Ilustrační snímek

Obyvatelé Nového Boru i lidé z okolí jsou proti vybudování vedení vysokého napětí nad zemí. Aktuálně sbírají podpisy do petice. Chtějí docílit nového posouzení záměru.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dvořák"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Dvořák"

Více profilů »

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.