Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "II/610"

Rekonstrukce Nádražní ulice v Turnově pokračuje, nyní je na řadě osvětlení

čtvrtek, 16. května 2019, 10:23SemilskoDoprava
 
Opravy v ulici Nádražní

V Turnově pokračují práce na opravě silnice druhé třídy číslo 610. Konkrétně v Nádražní ulici v následujících dnech dojde na demontáž veřejného osvětlení.

 

V Turnově probíhá rozsáhlá rekonstrukce, bez komplikací se ale neobejde

středa, 10. dubna 2019, 10:12DopravaSemilsko
 
V Turnově porbíhá rozsáhlá rekonstrukce silnice II/610 a Nádražní ulice.

Na začátku dubna odstartovala velká plánovaná rekonstrukce silnice druhé třídy č. 610 a Nádražní ulice v Turnově. Během prvních dnů se práce rozběhly, objevily se ale i první komplikace.

 

Léto ve znamení uzavírek. Řidiče čekají komplikace v Liberci i dalších městech

pondělí, 28. května 2018, 16:30Doprava
 
Ilustrační foto.

V Libereckém kraji čekají v létě největší problémy řidiče v Liberci, kde se opravuje frekventovaná třída Dr. Milady Horákové či Švermova ulice. O prázdninách navíc dopravu ztíží oprava ulice České mládeže, která je hlavním přístupem do průmyslové zóny...

 

Na rekonstrukci silnice se podílí šest investorů. Začne v létě a přijde na 220 milionů

čtvrtek, 22. března 2018, 15:07Doprava
 
Ilustrační foto.

Kraj chystá největší dopravní investici do rekonstrukce silnice ve své historii. Téměř osm kilometrů silnice číslo 610 z Turnova na hranici kraje si vyžádá téměř 220 milionů korun. Na dopravní stavbě se kromě kraje podílí dalších pět investorů. Silnice,...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "II/610"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "II/610"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová, její předsedkyně Jana Vajdíková řekla, že většina z 293 dotčených členů do jiných organizací jít nechce, a strana tak zřejmě ve městě ztratí většinu členů.

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a drog k ekonomické trestné činnosti. Mafie se nyní vedle tradiční kriminality zabývají zejména praním špinavých peněz, daňovými podvody, zneužíváním dotací, zakládáním fiktivních firem či manipulacím s tendry, řekl ředitel Institutu pro kriminologii a sociální prevenci (IKSP) Miroslav Scheinost. K ruským a ukrajinským skupinám, které v ČR působí podle institutu v podstatě již od sametové revoluce, přibyly záhy české a po roce 2000 i albánské a vietnamské gangy.