Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Josef Jíra"

V neděli máte příležitost užít si v Lázních komentovanou prohlídku výstavy Josefa Jíry

středa, 24. července 2019, 06:04Kultura
 
Z tvorby Josefa Jíry.

Pokud ještě nemáte plány na tuhle neděli a řešíte, kam vyrazit, můžete se před horkem ukrýt do liberecké Galerie Lázně, kde proběhne komentovaná prohlídka výstavy malíře Josefa Jíry s názvem Divadlo světa.

 

Galerie připravila velkou výstavu Josefa Jíry, lidé si mohou k prohlížení obrazů sednout

čtvrtek, 27. června 2019, 16:23KulturaLiberecko
 
Výstava obrazů Josefa Jíry

Uznávaný maloskalský malíř Josef Jíra vystavuje v hlavním výstavním sále liberecké Oblastní galerie. Návštěvníci si mohou více než 70 jeho děl prohlížet i vsedě.

 

FOTO: Dům Scheybalových nabídne novou výstavu turnovského rodáka Josefa Jíry

středa, 3. dubna 2019, 06:00KulturaJablonecko
 
Instalace výstavy obrazů Josefa Jíry.

Vernisáž výstavy Josef Jíra – malíř srdcem proběhne ve čtvrtek v 17 hodin. Výstava uspořádaná k nedožitým devadesátinám umělce symbolicky připomene jeho slavná díla.

 

Maloskalský Chagall Josef Jíra by letos oslavil 90. Připravuje se velká výstava

neděle, 24. března 2019, 15:13KulturaJablonecko
 
Josef Jíra při práci.

Josef Jíra, jeden z nejznámějších a nejžádanějších českých malířů, by se letos dožil 90 let. Kdo by si na něj nepamatoval! Byl svérázným obyvatelem Malé Skály, kde bydlel a tvořil od poloviny 60. let minulého století. Jeho obrazy přesáhly hranice našeho...

 

Muzeum v Turnově rozšíří sbírky o šperky, zkameněliny i dílo Jíry

sobota, 2. února 2019, 13:00KulturaSemilsko
 
Expozice mineralogie v muzeu.

Muzeum Českého ráje v Turnově letos rozšíří své sbírky o šperky, křídové zkameněliny, broušené minerály či dílo uznávaného malíře Josefa Jíry. Na jejich koupi získá dotaci od kraje, který je zřizovatelem muzea. Příspěvek bude zhruba 100 tisíc korun podle...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Josef Jíra"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Josef Jíra"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli připravit kvalitní krizoví manažeři. Předseda vlády to dnes uvedl na facebooku. Dodal, že se očekává prodej nepotřebných nemovitostí České pošty. Z peněz, které za ně utrží, by měl podle Babiše vzniknout fond, který umožní nákup nových technologií.

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o migrantech. Novinářům vyšetřování potvrdila krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí, jméno vyšetřované ženy neřekla. Maříková v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Policie se věcí zabývá pro podezření z přečinu Podněcování k nenávisti.

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.