Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Karl Winter"

Na jablonecké radnici je nová pamětní deska, připomíná architekta Karla Wintera

sobota, 17. srpna 2019, 11:32Jablonecko
 
Pamětní deska Karla Wintera.

Ve vestibulu jablonecké radnice je nové pamětní deska věnována architektu Karlu Winterovi. Vytvořena byla z kamene a bronzu.

 

Jablonecká radnice se vrací do minulosti v moderním pojetí

středa, 12. září 2018, 14:21Jablonecko
 
Zasedací sál před rekonstrukcí

Radnici v Jablonci nad Nisou poslední roky doprovází rozsáhlé opravy, ty mají za cíl vrátit budově původní podobu, tak jak ji navrhl architekt Karl Winter.

 

Jablonecké zastupitelstvo se dočká nového sálu. Obnoví se jeho původní podoba

pondělí, 21. května 2018, 09:23JabloneckoKultura
 
Bývalý sál

Sál městského zastupitelstva čeká radikální změna. Plánovaná rekonstrukce by mu měla navrátit jeho původní podobu. Ve čtvrtek 17. května v něm zastupitelé jednali naposledy. Náklady se odhadují na devět milionů korun.

 

Příběhy domů: Funkcionalismus po Liberecku, to je Winterova vila

neděle, 22. prosince 2013, 10:47Kauzy & Témata
 
Winterova vila. Foto: J. Zeman

Je to vlastně hodně nenápadný dům. Alespoň ve srovnání se zbytkem liberecké ulice Na Okruhu plné výstavních vil. Přesto je výjimečná. Jde o jednu z několika málo funkcionalistických staveb ve městě a přitom hodně netradiční, má totiž valbovou střechu,...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Karl Winter"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Karl Winter"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.