Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Krásná Studánka"

Bude další Czarotek? Teknaři se opět chystají do Krásné Studánky

pondělí, 11. února 2019, 17:26SpolečnostLiberecko
 
Ilustrační foto.

Czarotek loni na čarodějnice přivedl na okraj Liberce tisíce teknařů z Česka a okolních zemí. Několikadenní akce vzbudila velký ohlas, obyvatelům Liberce i širokého okolí vadil především nepřetržitý hluk.

 

VIDEO: V Krásné Studánce hořel rodinný dům

čtvrtek, 27. prosince 2018, 23:01KrimiLiberecko
 
Požár v Krásné Studánce

Kolem půl desáté večer byl na tísňovou linku nahlášen požár rodinného domu v Krásné Studánce v Dětřichovské ulici. Na místo kromě profesionálních hasičů z Liberce zamířilo i několik jednotek dobrovolníků z okolí. Požár podle odhadu hasičů způsobil škodu...

 

FOTO: V Krásné Studánce hořela restaurace U Medvěda. Chytila izolace v podkroví

čtvrtek, 6. prosince 2018, 13:36KrimiLiberecko
 
Zásah U Medvěda.

Necelou hodinu po poledni byl na tísňovou linku ohlášen požár restaurace U Medvěda v Krásné Studánce. Na místo vyrazilo pět jednotek hasičů. Podle zjištění hasičů hořela izolace v podkroví budovy.

 

Hasiči z Krásné Studánky se pyšní novou hasičárnou, která je zároveň originálním architektonickým dílem

neděle, 30. září 2018, 14:12Liberecko
 
Nová hasičárna v Krásné Studánce

Nová hasičská zbrojnice v Krásné Studánce se včera slavnostně otevřela. Moderní objekt místní hasiči vítají, navíc letos uplynulo právě 120 let od jejich založení.

 

Krásnou Studánkou neprojedete. Kvůli opravě nadjezdu se uzavřela silnice I/13

neděle, 8. července 2018, 14:30Doprava
 
Přejezd ve Studánce.

V Liberci byl dnes ráno kvůli kompletní rekonstrukci železničního mostu v Krásné Studánce uzavřen úsek silnice 13, a to v Hejnické ulici. Silnice první třídy pod mostem bude zcela neprůjezdná až do konce července, částečná uzavírka bude poté pokračovat...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Krásná Studánka"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Krásná Studánka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Klienty bank napadá další podvodná aplikace z Google Play

Kybernetičtí zločinci znovu zaútočili na klienty bank v Česku, prostřednictvím infikované aplikace Word Translator v oficiálním obchodě Google Play se snaží z mobilního zařízení s operačním systémem Android odcizit jejich přihlašovací údaje pro vzdálený přístup do bankovního účtu. Aplikace před odstraněním z obchodu Google Play měla více než 10 tisíc stažení. Uvedla to antivirová firma Eset.

Co dělat při jízdě v protisměru? Zastavit a hlavně se neotáčet

Dvě rychle po sobě jdoucí nehody na dálnicích D5 a D10 v posledních dvou dnech upoutaly opět pozornost k nehodám způsobeným auty v protisměru. O dalších poobných událostech informovaly naše redakce také začátkem letošního roku. BESIP radí: zastavte na krajnici, opusťte vůz a zavolejte policii. V žádném případě se na dálnici autem neotáčejte.

Tomu se říká úspěch! Rybníkoví hokejisté z Náměště ovládli mistrovství světa v Kanadě

Skvělá zpráva dorazila před pár hodinami z kanadské provincie Nový Brunšvik, kde se od 14. do 17. února konalo Mistrovství světa v rybníkovém hokeji. Tým z Vysočiny Captains Namest nenašel konkurenta a domů na Vysočinu odváží titul mistrů světa.