Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Lena Mlejnková"

Liberec bude mít za rok pomník s jmény padlých z 1. světové války

pondělí, 12. listopadu 2018, 06:01SpolečnostLiberecko
 
Ilustrační foto

Liberec sto let od konce první světové války nemá pomník se jmény padlých obyvatel města. Napravit to chce místní spolek Archa 13, který na jeho vybudování získal státní dotaci 1,9 milionu korun. Pomník by měl být hotový za rok v listopadu, ke 101....

 

Semilský spolek vysází u nádraží novou alej, složili se na ni obyvatelé

středa, 24. října 2018, 12:28Semilsko
 
Ilustrační snímek

Semilský spolek chce obnovit kaštanovou alej v Nádražní ulici. U příležitosti stého výročí od založení Československa vysadí v neděli osmadvacet jírovců.

 

Po Turnově čeká i semilské nádraží kompletní oprava, ta bude stát více než třicet milionů

pondělí, 1. října 2018, 06:11Semilsko
 
Ilustrační snímek

Valkové nádraží v Semilech se dočká nejen nové střechy, ale také zrekonstruovaného interiéru. Nově by zde mělo nalézt také zázemí autobusové nádraží.

 

Semily chtějí odkoupit pozemky kolem turistických stezek

pátek, 14. září 2018, 18:30Semilsko
 
Ilustrační snímek

Město Semily chce od církve odkoupit pozemky v blízkosti významných turistických stezek. Po jejich koupi se chce zaměřit na jejich úpravu a především zvýšení bezpečnosti.

 

Ze Semil zmizela kontroverzní mozaika s komunistickými symboly

čtvrtek, 13. září 2018, 15:54Společnost
 
Mozaika v Semilech.

Z náměstí v Semilech zmizela po letech kontroverzní mozaika s komunistickými symboly - srpem, kladivem a rudou hvězdou. Zatím ji skrylo lešení, postupně ale zmizí pod novou zateplenou fasádou. O jejím zakrytí rozhodli městští radní už před třemi lety,...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Lena Mlejnková"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Lena Mlejnková"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Kamasi Washington fanouškům naservíroval další epické album

Kamasi Washington je borec… blázen… nebo zkrátka megaloman. Točit tak obsáhlé desky, to se už v dnešním hudebním světě, který čím dál tím víc alba jako taková odsouvá na vedlejší kolej, příliš nevidí. Na 173 minut dlouhý debut Epic navazuje deskou delší o dalších 10 minut. Dostala název Heaven & Earth a je opět naprosto mocným dílem.

Liberec kvůli Czaroteku přijme novou vyhlášku. Jen zkoumám reakce, říká pořadatel události

Velký rozruch vzbudila informace, že se na konec dubna do Krásné Studánky opět chystá Czarotek. Na radnici i Liberecký kraj píší desítky rozhořčených obyvatel, kteří ještě mají v živé paměti loňský pětidenní tekkno maraton. Liberec se ale chce lépe bránit, v příštích dnech má schválit novou vyhlášku o pořádání podobných kulturních akcí.

ÚOHS uložil Finančnímu analytickém úřadu pokutu čtvrt milionu korun za podezřelou zakázku

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj potvrdil pokutu 250 tisíc korun pro Finanční analytický úřad ministerstva financí. Podle dřívějšího rozhodnutí ÚOHS chyboval finanční úřad při zadávání veřejné zakázky na dodávku softwaru za 10,5 milionu korun v roce 2017.