Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Liebiegův palác"

Bývalá galerie se promění na Centrum aktivního života. Přestavba vyjde na 200 milionů

středa, 5. prosince 2018, 18:30SpolečnostLiberecko
 
Liebiegův palác ožije.

Od přestěhování galerie do bývalých lázní na konci roku 2014 je Liebiegův palác prázdný. Celou dobu se mluví o jeho přestavbě na víceúčelové mezigenerační zařízení pro komunitní činnost. Nová rada města nyní schválila finální podobu projektu. Náklady by...

 

Politická korida: Povinná volební účast. Ano či ne?

středa, 28. března 2018, 11:55Politika
 
ilustrační foto.

Povinná volební účast - téma, o kterém se před prezidentskými volbami hodně mluvilo. Prezident Miloš Zeman před uplynulými volbami několikrát otevřeně hovořil o zavedení povinné volební účasti. Podobná povinnost platí například v Belgii nebo na Kypru....

 

Politická korida: Co si představujete pod pojmem chytré město?

pondělí, 30. ledna 2017, 15:08Politika
 
Ilustrační foto

Liberecká Drbna si pro své čtenáře připravila další díl seriálu s názvem Politická korida. Vybraných libereckých zastupitelů se ptá na otázky k tématu, které momentálně hýbou děním v městě. Tento díl nabídl otázku věnovanou chytrým městům.

 

Politická korida: Jaké priority mají krajští zastupitelé do nového čtyřletého období?

úterý, 6. prosince 2016, 09:54Politika
 
Podpis koaliční smlouvy

Jaké priority mají nově zvolení krajští zastupitelé v dalším čtyřletém období? Na to jsme se zeptali v dalším díle Politické koridy všech zastupitelských klubů.

 

Politická korida: Jakým způsobem a jak výrazně by mělo město regulovat hazard?

pondělí, 20. června 2016, 08:17Politika
 
Ilustrační foto

Jakým způsobem by měl být omezován hazard v Liberci a jsou liberečtí zastupitelé například pro nulovou toleranci kasín a heren v krajském městě. V dalším díle Politické koridy jsme se zástupců našeho města zeptali na připravovanou vyhlášku, která by měla...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Liebiegův palác"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Liebiegův palác"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Kamasi Washington fanouškům naservíroval další epické album

Kamasi Washington je borec… blázen… nebo zkrátka megaloman. Točit tak obsáhlé desky, to se už v dnešním hudebním světě, který čím dál tím víc alba jako taková odsouvá na vedlejší kolej, příliš nevidí. Na 173 minut dlouhý debut Epic navazuje deskou delší o dalších 10 minut. Dostala název Heaven & Earth a je opět naprosto mocným dílem.

Liberec kvůli Czaroteku přijme novou vyhlášku. Jen zkoumám reakce, říká pořadatel události

Velký rozruch vzbudila informace, že se na konec dubna do Krásné Studánky opět chystá Czarotek. Na radnici i Liberecký kraj píší desítky rozhořčených obyvatel, kteří ještě mají v živé paměti loňský pětidenní tekkno maraton. Liberec se ale chce lépe bránit, v příštích dnech má schválit novou vyhlášku o pořádání podobných kulturních akcí.

ÚOHS uložil Finančnímu analytickém úřadu pokutu čtvrt milionu korun za podezřelou zakázku

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj potvrdil pokutu 250 tisíc korun pro Finanční analytický úřad ministerstva financí. Podle dřívějšího rozhodnutí ÚOHS chyboval finanční úřad při zadávání veřejné zakázky na dodávku softwaru za 10,5 milionu korun v roce 2017.