Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Nový Bor"

V Liberci přibývá vyloučených lokalit, naopak z Tanvaldu téměř vymizely

sobota, 12. října 2019, 08:33Z kraje
 
Ilustrační foto

Poměr vyloučených lokalit se v průběhu let v jednotlivých městech proměňuje. Například v Novém Boru nebo Tanvaldu se je daří likvidovat, oproti tomu v Liberci se objevují nové.

 

Obyvatelé v Novém Boru chtějí koupaliště, vyplývá z městské ankety

úterý, 1. října 2019, 15:45SpolečnostČeskolipsko
 
Ilustrační foto.

Obyvatelé v Novém Boru chtějí, aby město investovalo do výstavby venkovního koupaliště. Záměr zvítězil v anketě, kterou před prázdninami vyhlásila novoborská radnice. Zapojilo se do ní 888 obyvatel města, z toho 728 jich využilo možnost hlasování online,...

 

Dopravu v Novém Boru od pondělí zkomplikuje uzavírka ve Skalické ulici

sobota, 14. září 2019, 08:35DopravaČeskolipsko
 
Ilustrační foto

Uzavírka ve frekventované Skalické ulici zkomplikuje od pondělí dopravu v Novém Boru. Řidiči budou muset místo složitě objíždět, vedení města jim proto doporučuje se lokalitě zcela vyhnout. Až do konce listopadu bude zcela uzavřený zhruba 150 metrů...

 

Činnost některých finančních úřadů bude omezena. Nepomohly ani protesty starostů

pátek, 6. září 2019, 07:40Z kraje
 
Ilustrační snímek

Činnost finančních úřadů v Tanvaldu, Novém Boru a Frýdlantu bude od příštího roku omezena. Důvodem je optimalizace Finanční správy ČR. Podle vedení Frýdlantu starostové dotčených měst byli proti, nic ale nezmohli.

 

Teplo do Nového Boru dodávají dvě kogenerační jednotky, zajistí necelou polovinu dodávek

úterý, 20. srpna 2019, 09:26Českolipsko
 
Ilustrační snímek

ČEZ vybudoval v Novém Boru kogenerační jednotky. Město tak nemuselo zaplatit ani korunu a má zajištěné dlouhodobé stabilní dodávky tepla.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Nový Bor"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Nový Bor"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.