Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Lesní koupaliště se plní pitnou vodou, příští rok by měl pomoci ruprechtický lom

pondělí, 6. srpna 2018, 20:13ZprávyLiberecko
 
Lesní koupaliště

Z nově zrekonstruovaného Lesního koupaliště se Liberečáci radovali předčasně. Prosakující vana a nedostatečný přítok způsobili, že ke koupališti musí dojíždět cisterny. V příštím roce by se však mohla situace zlepšit. Město vidí záchranu ve vodě z lomu...

 

Z ruprechtického lomu zmizí tisíc tun nebezpečného odpadu

pondělí, 30. července 2018, 14:30Liberecko
 
Ilustrační snímek

Z libereckého lomu by mělo zmizet tři sta tisíc tun odpadu různého typu. Město chce rekultivovat celou skládku. Na projekt za více než 50 miliónů korun získalo město evropskou dotaci ve výši 43 milionů korun. Kdy ale práce začnou, to zatím není jisté.

 

Rekonstrukce ruprechtické základní školy potrvá padesát týdnů

čtvrtek, 19. července 2018, 08:01VzděláníLiberecko
 
Rekonstrukce ZŠ nám. Míru

Začátkem července byla zahájena rekonstrukce ZŠ náměstí Míru, která potrvá zhruba padesát týdnů. V rámci tohoto projektu dojde k zateplení všech budov školy, dokončení výměny oken, dveří, zdrojů tepla a instalaci řízeného větrání.

 

Část Liberce je bez vody. Oprava havárie potrvá až do středy

úterý, 3. července 2018, 15:37Společnost
 
Ilustrační foto.

Havárie vodovodního potrubí zapříčinila, že část Liberce a také některých okolních obcí je bez pitné vody. Voda neteče od dopoledne, pracuje se na odstranění závady, která vznikla v Kateřinské ulici. Dodávka vody by měla být obnovena ve středu v 6 hodin...

 

FOTO: Myší trus a nepořádek. Veterináři zavřeli asijské bistro v Géčku

úterý, 3. července 2018, 07:55Společnost
 
Nepořádek v provozovně.

Veterináři uzavřeli fast food v nákupním centru Géčko v Liberci specializovaný na asijskou kuchyni. Při kontrole objevili větší množství myšího trusu a nečistot. Provozovatel nyní musí dát vše do pořádku, jinak mu hrozí deset milionů pokuta.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Ještěd zahalil kouř. Na hřebeni...

  • Bezmoc ve veseckém domě. Město tam dočasně...

  • Pět hasičských jednotek vyráží k požáru...

  • Auto se střetlo s motorkářem, ten v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.