Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "adventní věnec"

Dnes zapálíme první svíčku na adventním věnci. Začíná očekávání vánočního času

neděle, 2. prosince 2018, 12:47Společnost
 
První adventní neděle

Dnes je první adventní neděle, kterou začíná očekávání vánočního času. Pro křesťany připomíná příchod Ježíše Krista, mnozí lidé si doma zapalují první svíčku na adventním věnci. Čtyřtýdenní adventní doba skončí se západem slunce o Štědrém večeru.

 

Dnes zapálíme první svíčku na adventním věnci. Na co bychom si měli dát pozor?

neděle, 3. prosince 2017, 12:34Drbna Radilka
 
ilustrační foto.

Dnes je první adventní neděle a tím pádem i doba, kdy na adventním věnci zapálíme první adventní svíčku. Než tak učiníme, měli bychom si uvědomit všechna rizika, která jsou s používáním otevřeného ohně doma spojená. Zde je pár užitečných rad od hasičů,...

 

Pět zajímavostí o adventu – ohromte své okolí

sobota, 2. prosince 2017, 03:50Drbna Radilka
 
Pět zajímavostí o adventu – ohromte své okolí

Vánoce se blíží a s nimi tradiční i novodobé zvyky jako zdobení domácností, zapalování svíček na adventním věnci, vyloupávání čokoládových figurek z adventního kalendáře, nakupování dárků pro blízké nebo debatování s kamarády nad svařákem adventních...

 

Adventní program chystá i Jablonec. Jeho zahájení je naplánováno na příští víkend

čtvrtek, 23. listopadu 2017, 09:42Kultura
 
Advent v kostele sv. Anny.

O týden později než v Liberci rozsvítí v Jablonci vánoční strom. Bude to na první adventní neděli 2. prosince, ale zahájení adventu je naplánováno už na sobotu, kdy si mohou lidé například vyrobit vlastní adventní věnec. Hlavní program ale odstartuje až...

 

Krajský úřad hostil Vánoční trhy. Pro výrobky od klientů chráněných dílen si přišlo tisíc lidí

čtvrtek, 23. listopadu 2017, 09:17Kultura
 
Vánoční trhy na kraji.

Velký sál krajského úřadu ve středu už počtrnácté ožil Vánočním trhem. Na něm se s nejrůznějšími výrobky prezentovali klienti chráněných dílen ze zařízení sociálních služeb z celého Libereckého kraje. Na akci dorazila zhruba tisícovka návštěvníků.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "adventní věnec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "adventní věnec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.

Stát chce podle Babiše koupit ArcelorMittal za korunu

Stát chce koupit ostravský hutní podnik ArcelorMittal za korunu. Premiér Andrej Babiš (ANO) to uvedl v dnešním vydání Hospodářských novin (HN). Babiš řekl, že se zástupci ArcelorMittalu o koupi jedná. Britská firma Liberty House, která plánuje hutě koupit, není podle premiéra transparentní. Skupina ArcelorMittal musí ostravský podnik a další evropské hutě prodat, aby mohla koupit největší evropskou ocelárnu Ilva v Itálii. Evropská komise (EK) již dříve sdělila, že Liberty House je vhodným zájemcem o ostravské hutě a může je převzít.