Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "dětské dopravní hřiště"

Nové dětské dopravní hřiště na Liberecku. Českému Dubu něco takového chybělo

neděle, 10. června 2018, 13:45SpolečnostLiberecko
 
Dětské mobilní dopravní hřiště v Českém Dubu

V průběhu tohoto týdně proběhlo v Českém Dubu slavností otevření nového dětského mobilního dopravního hřiště. Přítomni byli nejen městští zástupci, ale taktéž zástupci policie, BESIPu nebo základních a mateřských škol tohoto města.

 

FOTO: Dopravní soutěž mladých cyklistů. Krajské kolo zná své vítěze

sobota, 9. června 2018, 12:45SpolečnostZ kraje
 
Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dětské dopravní hřiště ve Frýdlantu hostilo 7. až 8. června mladé cyklisty v rámci dopravní soutěže. Mládež si tak vyzkoušela jízdu podle pravidel silničního provozu, znalostní test, práci s mapou, jízdu zručnosti či zdravovědu. Vítěze posléze čeká...

 

Dopravní výchova pomáhá předcházet dětským úrazům

sobota, 3. června 2017, 06:10Doprava
 
ilustrační foto

13 usmrcených dětí při dopravních nehodách a 141 těžce zraněných v roce 2016 Důsledně prováděná dopravní výchova může pomoci. Silnice LK a.s., podpořily dopravní hřiště v Libereckém kraji nákupem 8 dětských kol a tříkolky pro handicapované děti.

 

Liberecké divadlo by se mělo opravit nejpozději do roku 2027

úterý, 22. listopadu 2016, 17:11Kultura
 
Ilustrační foto

Rekonstrukce libereckého divadla F. X. Šaldy by se měla uskutečnit nejpozději do roku 2027. Vyplývá to ze strategie rozvoje divadla, kterou schválilo vedení města. Podle náměstka primátora pro kulturu Ivana Langra (Změna pro Liberec) se ale zatím neví, z...

 

Liberec vyměnil s krajem kojenecký ústav za dům dětí Větrník

středa, 13. července 2016, 14:57Společnost
 
Ilustrační foto

Liberec vyměnil s Libereckým krajem Dětské centrum Sluníčko, jehož součástí jsou kojenecký ústav a jesle, za liberecký Dům dětí a mládeže Větrník. Smlouvu dnes podepsali primátor Tibor Batthyány (ANO) a hejtman Martin Půta (STAN). I když měl kraj původně...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dětské dopravní hřiště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dětské dopravní hřiště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.