Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "dotační program"

Modernizace Ústavu chirurgie ruky se protahuje, za zpoždění může čekání na dotaci

pondělí, 14. ledna 2019, 07:47Z kraje
 
Ilustrační snímek

Rekonstrukce Ústavu chirurgie ruky se protahuje. Vedení totiž čeká na získání dotace z ministerstva zdravotnictví. Modernizace by tak podle aktuálních informací mohla začít na podzim.

 

Jablonecké sociální služby získají téměř sedm milionů korun

čtvrtek, 20. prosince 2018, 09:23Jablonecko
 
Ilustrační snímek

Zastupitelé v Jablonci schválili dotační program pro poskytovatele sociálních služeb. Z městského rozpočtu chce nové vedení města na tyto služby vložit necelých 7 milionů korun.

 

Ve studních chybí voda, příčinou je nedostatek srážek i těžba v Polsku

neděle, 9. prosince 2018, 11:02Z kraje
 
Ilustrační snímek

Dlouhodobé sucho trápí celou republiku, výjimkou není ani Liberecký kraj. Kvůli nedostatku vody je nutné podpořit projekty k zadržování i dodávce vody.

 

Využíváte nachytanou dešťovou vodu k zalévání zahrádky? Stát vám může přispět desítkami tisíc korun

pátek, 19. října 2018, 20:02Společnost
 
Ilustrační snímek

Program Dešťovka nově podpoří domácnosti po celé republice. Pokud tak například využíváte dešťovou vodu pro své záhonky na zahradě, může vám přispět až 55 000 korun.

 

Česká Lípa se stále potýká s nedostatkem doktorů, dotační program nepomohl

pátek, 14. září 2018, 15:11Českolipsko
 
Ilustrační snímek

Ani jednoho lékaře nezískalo město Česká Lípa na dotační program, ve kterém byly k dispozici tři miliony korun. Ty by mohli případní lékaři využít pro zřízení ordinací.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dotační program"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dotační program"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

V ojedinělých případech se může objevit kus se sníženou kvalitou, reagovalo vedení Penny Marketu na výskyt prošlého masa v jedné z prodejen

Na pultech obchodního řetězce Penny Market se objevilo zkažené maso původem z Polska. S vidinou dobrého oběda si ho v neděli ve Vodňanech cestou z výletu zakoupil muž. Po otevření ho ale chuť na jídlo velmi rychle přešla. Maso podle jeho slov páchlo jako zkažená vejce.

SPD zrušilo klub v Moravskoslezském kraji, Volný hodlá kandidovat na post předsedy

Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zrušilo svůj regionální klub v Moravskoslezském kraji. Byly v něm porušovány stanovy a krácena demokratická práva členů, sdělila mluvčí SPD Barbora Zeťová. SPD v kraji vede poslanec Lubomír Volný, jehož styl vedení v minulosti někteří členové hnutí kritizovali. Volný v úterý na facebooku oznámil, že plánuje kandidovat proti Tomiovi Okamurovi na předsedu SPD.

Zákaz billboardů u dálnic platí beze změn

Zákaz billboardů v ochranném pásmu dálnic a silnic první třídy dál platí beze změn. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení dvou pasáží novely zákona o pozemních komunikacích. Zákon ponechal pro starší billboardy pětileté přechodné období, které vypršelo v roce 2017, a stanovil návaznou povinnost odstranit reklamní zařízení bez zbytečného odkladu. Podle ústavních soudců lze omezení billboardů zdůvodnit veřejným zájmem na bezpečnosti provozu, soud zdůraznil také ochranu životů a zdraví lidí, stejně jako životního prostředí.