Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Česká Lípa se stále potýká s nedostatkem doktorů, dotační program nepomohl

pátek, 14. září 2018, 15:11Českolipsko
 
Ilustrační snímek

Ani jednoho lékaře nezískalo město Česká Lípa na dotační program, ve kterém byly k dispozici tři miliony korun. Ty by mohli případní lékaři využít pro zřízení ordinací.

 

Nemocnice ve Vysokém by se mohla dočkat nového pavilonu

pondělí, 9. července 2018, 12:22ZdravíSemilsko
 
foto: Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

Modernizace Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou aktuálně stojí na šedesátimilionové dotaci. Slíbené peníze zatím nemocnice neobdržela kvůli ukončenému dotačnímu programu.

 

Česká Lípa má problém s lékaři. Láká je na půlmilionový příspěvek

pátek, 6. července 2018, 11:37ZdravíČeskolipsko
 
Ilustrační foto.

Česká Lípa vypsala dotační program, kterým chce přilákat nové zubaře, oční lékaře, revmatology i praktické lékaře a pediatry. Získat mohou až půl milionu korun na zřízení svých ordinací.

 

Kraj má v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu připraveno 17 milionů na dotace

pondělí, 22. ledna 2018, 07:45Kultura
 
Ilustrační foto

Čtyři dotační programy vyhlásilo a schválilo krajské zastupitelstvo na svém posledním jednání. Lidé tak mohou žádat o dotace v oblasti Kulturní aktivity v Libereckém kraji, programu Záchrana a obnova památek, dále Stavebně historický průzkum a Podpora...

 

Lidé v Jablonci mohou dál žádat půjčky na zlepšení svého bydlení

středa, 22. listopadu 2017, 03:24Společnost
 
ilustrační foto.

Obyvatelé v Jablonci nad Nisou mohou dál žádat o půjčky na zlepšení úrovně svého bydlení. Příští rok na ně budou v městském fondu připraveny dva miliony korun - milion pro fyzické osoby a milion pro právnické. Peníze jsou úročeny dvěma procenty a zájemci...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Havárie v liberecké spalovně. Těžce...

  • Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž,...

  • Přepadl několik heren, policie po něm pátrá,...

  • Čelní srážka u Globusu. Při nehodě se...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Vnitro poskytne součinnost při hledání syrských sirotků

Zástupci neziskových organizací spolu s europoslankyní Michaelou Šojdrovou (KDU-ČSL) dostali na dnešní schůzce od premiéra Andreje Babiše (ANO) za úkol vybrat syrské sirotky, kteří by mohli být z uprchlických táborů přesunuti do Česka. Stát prostřednictvím ministerstva vnitra poskytne součinnost, následně by je byl ochoten přijmout. Po setkání s Babišem a ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD) to novinářům řekla Šojdrová.

Evropský týden mobility probíhá již po sedmnácté. Nechybí ani 29 měst z České republiky

Letos probíhá již 17. ročník Evropského týdne mobility. Tato dnes již celosvětová kampaň konající se pravidelně od 16. do 22. září si klade za cíl podporu trvale udržitelné mobility ve městech. Zkvalitnění dopravy po městech začíná být věnována pozornost po celém světě. Loni se do kampaně zapojilo 2 526 měst v 50 státech. A zdaleka se nejednalo jen o jednorázové krátké akce. Více než polovina zúčastněných měst přijala zhruba 8 000 trvalých opatření zaměřených na zkvalitnění dopravy.

Sněmovna rozhodne o vydání Ondráčka k stíhání na příští schůzi

Sněmovna rozhodne o vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání na schůzi, která začne zhruba za měsíc. Dnes dolní komora projednávání policejní žádosti odročila. Poslanci ještě nemají stanovisko mandátového a imunitního výboru, který se k záležitosti opět sejde v úterý.