Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Výstava Jana Měřičky Neklid davu proniká do myšlení lidí a zároveň je obrazem dnešní doby

pátek, 18. ledna 2019, 06:32Kultura
 
Jan Měřička

V Oblastní galerii Lázně si můžete od dnešního dne prohlédnout výstavu předního českého grafika Jana Měřičky. Jeho témata sahají od rodiny, přes davy lidí v rozličných situacích, až po rozbouřené moře.

 

Oblastní galerie představí díla Jana Měřičky a na jaře se sem vrátí vodní hladina

pátek, 4. ledna 2019, 07:02Kultura
 
Oblastní galerie

Oblastní galerie našla v bývalých lázních ideální zázemí. V uplynulém roce sem zavítalo více než 40 000 návštěvníků. Bohatý program nabídne galerie i v následujících měsících.

 

Jak analyzovat bojové chemické látky? Liberečtí chemici školili irácké vojáky

sobota, 15. prosince 2018, 18:37SpolečnostLiberecko
 
Výcvik v Iráku.

Tři týdny strávili laboratorní specialisté chemického vojska z Liberce v Iráku. Důvodem byl výcvik personálu chemické laboratoře iráckého chemického vojska z řad vojáků i civilních zaměstnanců.

 

Bývalá galerie se promění na Centrum aktivního života. Přestavba vyjde na 200 milionů

středa, 5. prosince 2018, 18:30SpolečnostLiberecko
 
Liebiegův palác ožije.

Od přestěhování galerie do bývalých lázní na konci roku 2014 je Liebiegův palác prázdný. Celou dobu se mluví o jeho přestavbě na víceúčelové mezigenerační zařízení pro komunitní činnost. Nová rada města nyní schválila finální podobu projektu. Náklady by...

 

Lázně ožívají dalším ročníkem Design Days Reichenberg

sobota, 1. prosince 2018, 07:02Liberecko
 
Design Days Reichenberg

Do galerie Lázně se vrací pátý ročník přehlídky designérů z celých Severních Čech v podobě oblíbených Design Days Reichenberg, kde dostávají prostor zejména místní tvůrci.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Realitní makléři zřejmě budou muset mít potřebnou kvalifikaci

Realitní makléři zřejmě budou muset mít v budoucnu vysokoškolské vzdělání nebo potřebnou kvalifikaci. Vláda schválila návrh novely zákona, která mění dosavadní volnou živnost realitního makléře na živnost vázanou s požadavky na odbornou kvalifikaci. Informoval o tom tiskový odbor vlády. Realitní kanceláře vesměs vítají, že se podle nich tolik potřebná regulace vůbec přichystala. Mají však řadu výhrad.

Desítky tisíc aut se dál valí přes Olbramovice. ŘSD chybí čtyři tisíce metrů čtverečných pozemků pro stavbu obchvatu

Stavba obchvatu Olbramovic se protáhne, otázkou zůstává o kolik měsíců. Realizace projektu poblíž Čapího hnízda fakticky začala, dělníci ale zatím nemohou „kopnout“ do země. Ne všechny pozemky, přes které by měl vést obchvat, jsou vykoupeny.

Čínská ekonomika rostla loni nejpomaleji za 28 let

Čínská ekonomika v loňském roce rostla jen o 6,6 procenta, což byl nejnižší růst od roku 1990. Informovala o tom agentura Reuters. Nejnovější čísla, která odpovídají předchozím odhadům analytiků, zveřejnil dnes čínský statistický úřad. V roce 2017 činil růst čínského HDP 6,8 procenta.