Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "hzslk"

FOTO: Hořelo ve věži ruprechtického kostela. Zasahovalo pět jednotek hasičů

neděle, 16. června 2019, 14:18KrimiLiberecko
 
Zásah hasičů v kostele.

Krátce před jedenáctou byl v neděli na tísňovou linku oznámen požár kostela v Ruprechticích. Hořelo v jeho věži, z které padaly žhavé uhlíky. Na místo bylo vysláno pět jednotek hasičů, kterým se velmi rychle podařilo oheň uhasit.

 

FOTO: Žena se zřítila ze skály do potoka. Hasiči na její vytažení sestrojili kladku

neděle, 16. června 2019, 09:26KrimiČeskolipsko
 
Zásah v těžko přístupném terénu

Náročný zásah mají za sebou hasiči z Libereckého kraje. V sobotu zasahovali v těžko přístupném terénu v Mařeničkách na Českolipsku, kde se žena zřítila ze skály do potoka.

 

FOTO: V polygonu si hasiči založí požár. Trénují tak na reálné zásahy

pátek, 7. června 2019, 17:11KrimiLiberecko
 
Zásah v polygonu.

Raspenavský polygon prošel rozšířením, hasiči tak mohou trénovat požáry v několika prostředích, nově třeba ve sklepních prostorech. Ten podle hasičů patří mezi ty vůbec nejtěžší.

 

FOTO: Fenka ohaře Yetti se vrhá do nestabilních sutin. Se svým psovodem uspěli v soutěži

středa, 5. června 2019, 07:01KrimiLiberecko
 
Pavel Málek s Yetti

V prestižním závodu psovodů z celého Česka Pohár plemen uspěla i fenka Yetti se svým psovodem, libereckým hasičem Pavlem Málkem. V konkurenci čtrnácti týmů obsadili druhé a třetí místo.

 

Hasiči mají za sebou rok na stanici v Doksech. Auto mají stále ve stanu

úterý, 4. června 2019, 07:01KrimiČeskolipsko
 
Hasiči v Doksech.

Prvního června to byl přesně rok, kdy v Doksech funguje hasičská stanice. První dva měsíce fungovala v absolutně provizorních podmínkách, což do jisté míry platí dodnes. Plnohodnotná stanice se připravuje, hotovo má být do dvou let.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hzslk"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hzslk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.