Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "knihovna"

Sametovou revoluci si v České Lípě připomenou v průběhu celého týdne

sobota, 12. října 2019, 19:53Českolipsko
 
Ilustrační foto

Třetí listopadový týden bude v České Lípě patřit vzpomínkám na rok 1989, konkrétně na sametovou revoluci.

 

První říjnový týden bude patřit knihovnám

úterý, 24. září 2019, 07:50Kultura
 
KVK

I letos pořádá Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR Týden knihoven. Krajská nemocnice si tak na období od 30. září do 8. října připravila bohatý program.

 

Liberecká knihovna má po opravě i tichou studijní zónu

úterý, 3. září 2019, 18:04KulturaLiberecko
 
Opravená knihovna

Krajská vědecká knihovna v Liberci nově nabízí čtenářům tichou studijní zónu a kolektivní studovnu. Vznikly v rámci opravy, která největší knihovnu v kraji zcela uzavřela na tři měsíce. Po téměř 20 letech provozu už ale objekt obnovu podle vedení...

 

Rekonstrukce knihovny za 19 milionů končí. V pondělí po čtvrt roce opět otevře

neděle, 1. září 2019, 12:23SpolečnostLiberecko
 
Práce v knihovně.

Krajská knihovna v Liberci se po opravě trvající čtvrt roku otevře pro čtenáře v pondělí. Částečná oprava si vyžádala skoro 19 milionů korun. Mezi změnami, které návštěvníci zaznamenají, jsou nové osvětlení, studovna či toalety.

 

Týká se to nás všech. Výstava otevírá citlivé téma inkontinence

neděle, 4. srpna 2019, 15:36KulturaLiberecko
 
Výstava Inkognito

Ukázat, že se inkontinence týká každého z nás – to je cílem osvětové výstavy, která putuje po městech Libereckého kraje. Velkoformátové fotografie Radka Petráška zachycují reálné situace, při nichž se inkontinence stává komplikací a omezuje běžný život...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "knihovna"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "knihovna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.