Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "kovák"

Kauza Kováku asi nikdy neskončí. Demolici opět kraj zamítl

sobota, 8. června 2019, 08:23Kauzy & TémataLiberecko
 
Chátrající ubytovna Kovák.

Téma ubytovny Kovák vzbuzuje emoce už dlouhé roky. A stále není jasné, co se zchátralou budovou bude. Město Chrastava se ji pokouší srovnat se zemí, proti ale stojí Krajský úřad. A postavil se proti znovu.

 

Půjde chátrající Kovák k zemi? Ministerstvo se postavilo za Chrastavu

pondělí, 11. února 2019, 11:45Kauzy & TémataLiberecko
 
Bývalá ubytovna Kovák je ostudou Chrastavy

Dlouhé roky se táhne nekončící kauza ubytovny Kovák, která na sebe upozorňuje otřesných vzhledem a navíc ani není bezpečná. Nyní městu Chrastava opět svitla naděje. Možná se ohyzdné budovy opravdu zbaví.

 

Demolice Kováku opět zrušena. Kauza se táhne už pět let

neděle, 26. srpna 2018, 10:31Společnost
 
Kovák.

Chrastava na Liberecku už pět let usiluje o demolici zchátralé ubytovny Kovák. Budova je více než osm let prázdná, chátrá a ohrožuje okolí. Místní stavební úřad opakovaně zbourání objektu vlastníkovi nařídil, Krajský úřad v Liberci ale vždy rozhodnutí...

 

FOTO: Vybydlený Kovák v Chrastavě hořel. Požár zaměstnal profesionální i dobrovolné hasiče

čtvrtek, 1. března 2018, 10:14Krimi
 
Vybydlený Kovák v Chrastavě hořel. Požár zaměstnal profesionální i dobrovolné hasiče.

Dobrovolní i profesionální hasiči z okolí se v noci na čtvrtek sjeli k vybydlené ubytovně Kovák v Chrastavě. Už z dálky byla vidět zář od šlehajících plamenů ze střechy. Noční požár, o kterém se hasiči dozvěděli po jedné hodině ranní, se obešel bez...

 

Z ekonomické stability v nemocnicích v Liberci a Turnově těží zdravotnictví v celém regionu

pondělí, 9. října 2017, 10:00Zdraví
 
ilustrační foto; Luděk Nečesaný

Turnovští zastupitelé se na svém zářijovém veřejném zasedání dotkli tématu aktuální situace ve zdejší nemocnici. Jak zaznělo, odchází několik lékařů včetně primáře interního oddělení, ohrožen je chod ambulancí, zejména ta interní v současnosti pacienty...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kovák"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kovák"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.