Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "kunratická"

Auto na Kunratické srazilo dvě dívky. Příčinu nehody šetří policie

středa, 4. září 2019, 17:22KrimiLiberecko
 
Iustrační foto.

K dopravní nehodě došlo po třetí hodině na Kunratické. Auto u pekařství srazilo dvě nezletilé dívky. Podle prvních informací neutrpěly žádná vážnější zranění, záchranáři je ale převezli do nemocnice.

 

Liberec má hlavního architekta. Stal se jím Jiří Janďourek, soupeře neměl

čtvrtek, 18. července 2019, 09:21SpolečnostLiberecko
 
Architekt Jiří Janďourek

V čele nově vytvořené kanceláře architekta Liberce bude Jiří Janďourek, dosavadní externí spolupracovník primátora. Ve výběrovém řízení na místo hlavního architekta města byl jediným uchazečem. Původně se hlásil ještě jeden, ten se ho ale nakonec...

 

Knihovna se na čtvrt roku zcela uzavře, projde rekonstrukcí

středa, 24. dubna 2019, 07:30SpolečnostLiberecko
 
Ilustrační foto.

Prvního června se liberecká krajská knihovna na tři měsíce uzavře. A čtenáři ji pak v září možná ani nepoznají, dojde totiž k rozsáhlým úpravám - opraví se toalety, vymění se koberce a vytvoří se například také nová tichá studijní zóna.

 

Liberec bude muset vrátit část dotace kvůli chybám při opravách hřišť

čtvrtek, 28. února 2019, 12:26SpolečnostLiberecko
 
Hřiště na Fratniškově.

Liberec neuspěl u soudu se žalobou proti krácení evropské dotace za administrativní chyby při revitalizaci dvou víceúčelových školních hřišť. Sportoviště se opravovala v letech 2013 až 2014. Dotace na projekt za bezmála 18 milionů korun byla snížena o...

 

Na rekonstrukci liberecké přehrady letos nedojde, začne se nejdříve příští rok

pondělí, 28. ledna 2019, 12:34Liberecko
 
Ilustrační snímek

Rekonstrukce liberecké přehrady nezačne dříve než příští rok. Oprav by se měla dočkat hráz, podloží i opěrná zeď.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kunratická"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kunratická"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.