Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "kvalita života"

Podle výzkumu se podmínky pro život v Železném Brodě rapidně zhoršily

středa, 14. srpna 2019, 07:04Jablonecko
 
Železný Brod

Podle Indexu kvality života se za poslední měsíce podmínky pro život v Železném Brodě výrazně zhoršily a to dokonce nejvíce v celé republice. Město se v tabulce propadlo o téměř 80 příček.

 

Projekt Rozkvetlý Liberec přinesl Karolíně Hrbkové titul Komunální politik roku

neděle, 5. listopadu 2017, 13:58Politika
 
Projekt Rozkvetlý Liberec přinesl Karolíně Hrbkové titul Komunální politik roku.

Náměstkyně primátora Karolína Hrbková (Změna) převzala tento týden v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky ocenění Komunální politik roku 2017. Plastiku “Dobré srdce” si odnesla za Rozkvetlý Liberec a Komunitní plánování ploch zeleně.

 

Čtení na víkend: Jak se do lesa „welfare state“, tak se z lesa „imigrant“

sobota, 19. září 2015, 12:02Kauzy & Témata
 
Ilustrační foto

Téma imigrace budí takové vášně, že je v podstatě nemožné přesvědčit kohokoliv o čemkoliv. O nic takového se snažit nechci. Každý člověk má nárok na svobodný názor, jakkoliv je třeba budován na teorii informačních kaskád než na vyčerpávající...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kvalita života"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kvalita života"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.