Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "motorka"

Žena se snažila zastavit svůj vůz s dítětem, přišla při tom o život

neděle, 19. května 2019, 08:50KrimiČeskolipsko
 
Ilustrační snímek

Během včerejšího dne došlo hned k několika nehodám a jedné kolizi. Právě při ní přišla dvaatřicetiletá žena o život. Snažila se zastavit vlastní automobil a zachránit své dítě.

 

Na průtahu Libercem došlo k bouračce motorky a osobáku

úterý, 14. května 2019, 18:07KrimiLiberecko
 
Foto z místa nehody

Policisté i Zdravotnická záchranná služba zasahovali u dopravní nehody, ke které došlo na průtahu Libercem nedaleko nájezdu od Jablonce.

 

Na motorku usedla pod vlivem, policisté si na ni počíhali

pondělí, 13. května 2019, 15:09KrimiLiberecko
 
Policisté si včera posvítili na motorkáře

Někteří lidé jsou prostě motorkáři srdcaři. Od jízdy na milovaném stroji je nic neodradí. Ani špatné počasí, ani třeba troška alkoholu. Stejně jako u této řidičky.

 

Zloděj si nacpal salámy do kalhot i trenek. Ochranku zaujal naditým rozkrokem

pondělí, 29. dubna 2019, 19:00KrimiLiberecko
 
1000x1000-1487949647-ilustracni-foto

Recidivista z Liberce si na svobodě dlouho nepobyl. V polovině února dostal dva měsíce vězení, před pár dny už ale kradl znova. Zřejmě dostal chuť na salám a cpal si ho do kalhot, jenže ho tam dal tolik, až to bylo nápadné.

 

Mladý motorkář má problém. S osmi zákazy řízení ho zastavila policie, hrozí mu vězení

pondělí, 29. dubna 2019, 12:06KrimiJablonecko
 
Ilustrační foto.

Policejní hlídka v noci na neděli ve Velkých Hamrech kontrolovala motocyklistu. A zjistila zajímavé věci, teprve pětadvacetiletý mladík má na svém kontě hned osm zákazů řízení. Aktuálně mu tak hrozí dva roky vězení.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "motorka"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "motorka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.