Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "občané"

Velkoobjemové kontejnery nestačí, Liberečáci utápí stanoviště v odpadcích

čtvrtek, 11. dubna 2019, 17:26LibereckoSpolečnost
 
Takový nepořádek zůstává v libereckých ulicích po přistavení velkoobjemových kontejnerů.

V Liberci odtál sníh a rozjel se jarní úklid. S tím souvisí i přistavování velkokapacitních kontejnerů na různá místa po městě. A občané je využívají, jenže zdá se, že jim nestačí. A tak po odvezení kontejneru zůstává na ulicích nepořádek a velké...

 

Neekologický bioodpad? Liberec ho vozí až do Mimoně, o hnědých popelnicích zatím neuvažuje ani Jablonec

pondělí, 8. dubna 2019, 14:07SpolečnostZ kraje
 
Ilustrační foto.

Celoročně mohou obyvatelé v Libereckém kraji už dnes třídit biologický odpad do kompostérů nebo ho vozit do sběrných dvorů. Třeba v Liberci, České Lípě nebo Turnově mohou lidé třídit i do speciálních hnědých popelnic, vyvážejí se ale většinou jen od...

 

Obyvatelé Horní Proseče si své krajiny váží, nechtějí o ni přijít

čtvrtek, 21. března 2019, 17:45Jablonecko
 
Rozhledna na Proseči

O budoucnosti Horní Proseče diskutovali představitelé města s místními v rámci plánovacího setkání s občany. Jak se ukázalo, místní chtějí, aby zde byl hlavně zachován stávající ráz krajiny.

 

Šmejdi skončili s prodejem hrnců na předváděčkách, přesedlali na zprostředkovávání energií

neděle, 17. března 2019, 15:00Společnost
 
Ilustrační foto

Kancelář veřejné ochránkyně práv stále dostává ročně desítky stížností a žádostí o radu ohledně tzv. šmejdů. Problémem už nejsou hlavně předváděcí akce jako v minulosti. Šmejdi se totiž přesunuli do oblasti zprostředkování energií.

 

VIDEO: Kamion přejížděl do výjezdu v protisměru, ohrozil několik životů

středa, 13. března 2019, 19:58KrimiJabloneckoLibereckoDoprava
 
Záběr z videa

Nad myšlením některých lidí zůstává rozum stát. Asi jako v tomto případě. Video, na kterém kamion přejíždí přes dvojitou plnou čáru, a navíc do protisměru, zachytil řidič, jenž jel proti němu. Video spustíte kliknutím na úvodní fotku.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "občané"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "občané"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných uživatelských účtů a celkem osm koordinovaných sítí s původem například v Severní Makedonii, Kosovu či Rusku. Společnost o tom informovala Evropskou komisi v pravidelné zprávě shrnující, jak dosud postupovala v boji s dezinformacemi na své internetové platformě.

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video nazvali „Labilní zaměstnanec na jatkách v Příbrami?“. Na záběry reagovala i firma, která s chováním svého zaměstnance neztotožňuje a došlo údajně i na jeho potrestání.

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je jednou z mála možností, jak se dostat přes Nádražní ulici k vlakovému nebo autobusovému nádraží. Po letech přechází správa podchodu na město. To chce najít nájemce, který by do zaprášených výloh vrátil život.