Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "parkování"

Nedostatek parkovacích míst u bazénu? Město rozšíří plochy k výstavišti

neděle, 10. února 2019, 13:00DopravaLiberecko
 
Parkovací místa vzniknou na tomto místě, brána se posune.

Zhruba stovku parkovacích míst by mohl získat Liberec na Trřním náměstí. Město chce využít komunikaci, která vede k výstavišti. V současnosti se tu parkovat nedá, navíc se areál na noc zavírá, na jaře ale dojde k úpravám a také posunu brány.

 

Parkování zdarma u krematoria skončí, město ho zpoplatní

pátek, 8. února 2019, 12:00DopravaLiberecko
 
Krematorium Liberec

Placená zóna k parkování přibude od jara v Liberci u krematoria. Hlavním důvodem je, že tam jen obtížně hledají místa k odstavení svých aut účastníci smutečních obřadů.

 

ZOO se rozšíří do amfiteátru a okolního údolí. Parkoviště vznikne ve Fibichově ulici

středa, 6. února 2019, 15:25SpolečnostLiberecko
 
Ilustrační foto.

Město společně se zoologickou zahradou představilo záměr, jak zahradu rozšířit. Nové výběhy by mohly vnziknout v prostoru bývalého amfiteátru a jeho bezprostředním okolí. Vzniklo by zde Údolí ohrožení divočiny a výběhy tu najdou třeba tygři, medvědi nebo...

 

Rodiče vozili své děti do školy i po chodníku, doplatili na to také místní, v ulici nesmí nikdo parkovat

pondělí, 4. února 2019, 10:49DopravaSemilsko
 
Prvním z opatření Turnova byly betonové bloky na kraji chodníku

Současný trend dovézt své ratolesti až před vchodové dveře školy vedl v Turnově až k vykázání všech zaparkovaných aut v ulici u školy. Na chování neomalených řidičů, kteří neváhali jet i po chodníku, tak doplatili i lidé, kteří v okolí bydlí.

 

Více stromů i parkovacích míst. To je nová vize novoborského náměstí

čtvrtek, 31. ledna 2019, 07:36Českolipsko
 
Ilustrační snímek

Nový Bor by se mohl v budoucnu dočkat více parkovacích míst i zeleně na Tyršově náměstí. Alespoň to navrhuje studie vypracovaná architekty. Finální podobu ovlivní mimo jiné rozpočet města.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "parkování"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "parkování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIZUALIZACE: Lidé mají možnost určit novou podobu areálu Zbrojovky. Zájem je stále větší

Už několik měsíců se může veřejnost podílet na rozhodování o nové podobě areálu bývalé Zbrojovky v brněnských Židenicích. Zájem lidí přitom neustále roste. Developerská firma CPI Property Group, která je majitelem objektu, postupně lidem odhaluje možnosti, jak by mohl vypadat nový areál, jež je rozdělený do šesti zón.

Nezvyklé teplo v pátek v Česku přepisovalo tabulky rekordů

Teploty na několika místech Česka v pátek vystoupaly nad 15 stupňů Celsia. Nejvyšší teplotu, 15,5 stupně, naměřili meteorologové v Neumětelích na Berounsku. Teplotní rekordy pro 15. únor dnes byly překonány na pětině stanci měřících alespoň 30 let, uvedl na svém informačním webu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Statisíce lidí ve městech spí v hluku, v Praze přes milion

Statisíce lidí ve velkých městech spí podle strategických hlukových map ministerstva zdravotnictví v nadměrném hluku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) i českých hygieniků by neměl hluk před okny domů přesáhnout během dne v průměru 55 a v noci 40 decibelů. V Praze tuto hranici překračuje bydliště 1,12 milionu lidí, v Brně 350 tisíc.