Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "sdruzení tulipan"

Podaří se v Liberci nový rekord? Sdružení Tulipan chce zabodovat největším počtem lidí fotících se na židlích

čtvrtek, 20. prosince 2018, 07:30Liberecko
 
Ilustrační snímek

Liberecké sdružení Tulipan bude dnes od 10 hodin usilovat o zápis do České knihy rekordů. Rekord v sobě spojuje dva vynálezy, fotooaparát a židli. Na tu usednou lidé v Gymnáziu F. X. Šaldy. Vedle získání rekordu je hlavním cílem podpořit kampaň Dávám...

 

Významné artefakty Liberce se rozzáří novotou

čtvrtek, 16. srpna 2018, 17:11Zprávy
 
Ilustrační foto

Odbor ekologie a veřejného prostoru si dal letos za cíl opravit a zrenovovat umělecká díla, památky, sochy aj. v Liberci. Již v loňském roce se očištění dočkalo šest děl, v první polovině června letošního roku přibylo dalších jednadvacet.

 

V bufetu ve veseckém areálu obsluhují zdravotně postižení. Po zimě je opět otevřeno

úterý, 3. dubna 2018, 11:27Společnost
 
Vesecký areál.

S příchodem jara se po zimním období znovu otevírá bufet ve správní budově Rekreačního a sportovního areálu Vesec. Do nové sezóny vstupuje s novým provozovatelem, kterým je liberecké sdružení Tulipan.

 

Další ročník Tulifestu klepe na dveře. Přijďte podpořit začínající hudebníky

středa, 15. června 2016, 18:37Kultura
 
Ilustrační foto

Už tuto sobotu pořádá Sdružení Tulipan již 3. ročník soutěžní přehlídky začínajících hudebníků s handicapem i bez – Tulifest 2016. Akce se bude konat v klubu Bedna v Liberci a cílem opět bude zviditelnit začínající hudebníky či amatérské kapely a pokusit...

 

Zebra Klub láká na Tulifest. Přihlásilo se 12 účastníků

čtvrtek, 21. května 2015, 09:16Drbna Radilka
 
Ilustrační foto

Jestli nevíte, kam o víkendu zamířit za kulturou, napište si do diářů poznámku k sobotnímu datu. Ve tři hodiny odpoledne začíná v novém Zebra Klubu Tulifest. Cílem této akce je zviditelnit začínající hudebníky a spojit hudebníky a lidi s handicapem i...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sdruzení tulipan"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sdruzení tulipan"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Filmem roku je Omerzuova roadmovie Všechno bude s šesti lvy

Chlapecká roadmovie Všechno bude režiséra slovinského původu Olmo Omerzua opanovala 26. ročník filmových a televizních cen Český lev 2018 v pražském Rudolfinu. Film získal šest Českých lvů včetně ceny za nejlepší film, nejlepší režii, scénář i herecké výkony Elišky Křenkové a Jana Františka Uhera ve vedlejších rolích. Historický politický thriller Toman Ondřeje Trojana, který měl rekordních 13 nominací, nakonec nezískal ani jedinou skleněnou lví sošku.

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.