Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Podaří se v Liberci nový rekord? Sdružení Tulipan chce zabodovat největším počtem lidí fotících se na židlích

čtvrtek, 20. prosince 2018, 07:30Liberecko
 
Ilustrační snímek

Liberecké sdružení Tulipan bude dnes od 10 hodin usilovat o zápis do České knihy rekordů. Rekord v sobě spojuje dva vynálezy, fotooaparát a židli. Na tu usednou lidé v Gymnáziu F. X. Šaldy. Vedle získání rekordu je hlavním cílem podpořit kampaň Dávám...

 

Významné artefakty Liberce se rozzáří novotou

čtvrtek, 16. srpna 2018, 17:11Zprávy
 
Ilustrační foto

Odbor ekologie a veřejného prostoru si dal letos za cíl opravit a zrenovovat umělecká díla, památky, sochy aj. v Liberci. Již v loňském roce se očištění dočkalo šest děl, v první polovině června letošního roku přibylo dalších jednadvacet.

 

V bufetu ve veseckém areálu obsluhují zdravotně postižení. Po zimě je opět otevřeno

úterý, 3. dubna 2018, 11:27Společnost
 
Vesecký areál.

S příchodem jara se po zimním období znovu otevírá bufet ve správní budově Rekreačního a sportovního areálu Vesec. Do nové sezóny vstupuje s novým provozovatelem, kterým je liberecké sdružení Tulipan.

 

Další ročník Tulifestu klepe na dveře. Přijďte podpořit začínající hudebníky

středa, 15. června 2016, 18:37Kultura
 
Ilustrační foto

Už tuto sobotu pořádá Sdružení Tulipan již 3. ročník soutěžní přehlídky začínajících hudebníků s handicapem i bez – Tulifest 2016. Akce se bude konat v klubu Bedna v Liberci a cílem opět bude zviditelnit začínající hudebníky či amatérské kapely a pokusit...

 

Zebra Klub láká na Tulifest. Přihlásilo se 12 účastníků

čtvrtek, 21. května 2015, 09:16Drbna Radilka
 
Ilustrační foto

Jestli nevíte, kam o víkendu zamířit za kulturou, napište si do diářů poznámku k sobotnímu datu. Ve tři hodiny odpoledne začíná v novém Zebra Klubu Tulifest. Cílem této akce je zviditelnit začínající hudebníky a spojit hudebníky a lidi s handicapem i...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Populist Jaromíra Soukupa: sliby vs. fakta. Říkejte mi „český Berlusconi“

Necítím se být ani Dalíkem, ani Tvrdíkem. Říkejte mi spíš Berlusconi, odpovídal Jaromír Soukup v červnu roku 2009 na otázky redaktorky MF DNES. Ve středu oznámil, že zakládá nové politické hnutí – List Jaromíra Soukupa. Cíl? Prý chránit české národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy.

Na českobudějovickém sídlišti Máj ordinuje zubař, kterého ještě nikdo neviděl

Pacient se zaregistruje, zdravotní sestra ho objedná, při vstupní prohlídce vybere peníze a v den další návštěvy pošle SMS zprávu, ve které stojí, že měl pan doktor dopravní nehodu. To je zkušenost lidí, kteří k zubaři chodí do Zdravotnického zařízení Máj.

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod nechápou pozůstalí ani ministerstvo

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a zpopelnění. I přesto se před Vánoci v olomouckém krematoriu stala věc dosud nevídaná – provozovatel krematoria smuteční obřad odmítl provést a pohřeb na místě zrušil.