Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "střední škola"

Mladí automechanici mají ve Vysokém špičkové zázemí a nejmodernější techniku

pátek, 19. dubna 2019, 18:53Společnost
 
Ilustrační snímek

To je školní zázemí snů. Automechanici ve Vysokém mají nejmodernější techniku a skvěle vybavené dílny. Není divu, že sem za studiem jezdí zájemci i více než 100 kilometrů.

 

Pohorská v Jablonci by měla být průjezdná v půlce května

čtvrtek, 11. dubna 2019, 16:16Jablonecko
 
Ilustrační snímek

Přibližně v polovině května by měla být opět průjezdná ulice Podhorská v Jablonci nad Nisou. Ta je nyní uzavřena z důvodu havárie v budově Střední školy řemesel a služeb.

 

STUDIE: Známky mohou zkreslovat šanci na přijetí na střední školu

sobota, 2. března 2019, 16:12Společnost
 
Ilustrační snímek

Školní známky mohou zkreslovat odhad šancí na přijetí dítěte ke studiu na střední nebo i vysokou školu. Zatímco se totiž u přijímacích zkoušek ověřují jen znalosti a rozumové schopnosti, ve známkách se promítá i sociální vyspělost žáků. Výsledky chlapců...

 

Zabezpečení poškozené školy v Jablonci přijde až na 25 milionů

čtvrtek, 28. února 2019, 13:00SpolečnostJablonecko
 
Škola v Jablonci.

Zabezpečení Střední školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou, která se loni v listopadu při rekonstrukci částečně zřítila, přijde podle odhadů na 18 až 25 milionů korun. Práce by měly začít příští týden a trvat mohou až tři měsíce. Dodavatelem ocelové...

 

Ulice Podhorská v Jablonci se otevře nejpozději na začátku dubna

středa, 23. ledna 2019, 15:56Jablonecko
 
Ilustrační snímek

Dopravu v Jablonci nad Nisou v posledních týdnech nezkomplikoval pouze sníh ale i uzavírka části ulice Podhorská, kde došlo k havárii v budově Střední školy řemesel a služeb. Objekt se nyní zpěvní a uzavírka by mohla na konci března skončit.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "střední škola"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "střední škola"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Vysílání z nedělní demonstrace na ČT vidělo čtvrt milionu lidí

Vysílání z nedělní demonstrace na pražské Letné vidělo na kanále ČT 24 v průměru 245 tisíc diváků starších 15 let. To je 12 procent z těch, co byli v tu dobu, tedy mezi 16:30 a 20:00 hodinou, u televize.

POLITOLOGOVÉ: Letná Babišovi vadí, voliče ANO ale nemusí ovlivnit

Nedělní protivládní demonstrace na pražské Letné, která byla dosud největším občanským protestem od listopadu 1989, podle oslovených politologů znamená pro premiéra Andreje Babiše (ANO) nepříjemnou situaci a poškozenou image u části domácí veřejnosti i v zahraničí. K jeho demisi ale nepovede. A to zda ovlivní rozložení voličských preferencí s dosud jasně dominujícím hnutí ANO, nelze v tuto chvíli odhadnout, záležet podle nich bude na více faktorech. Vyplývá to z dnešní ankety mezi politology. Sněmovní volby, které rozhodnou o příští vládě, se mají konat v řádném termínu v roce 2021.

Premiér je překvapen. Čím víc peněz dáváme, tím jsou lidé nespokojenější, říká

Čím více peněz dala vláda do platů, investic nebo vědy a výzkumu, tím více jsou lidé nespokojenější, uvedl dnes k nedělnímu protivládnímu protestu na pražské Letné premiér Andrej Babiš (ANO). K demonstraci, která byla zřejmě největší od roku 1989, se Babiš vrátil na závěr svého dnešního projevu na Konferenci ekonomických diplomatů v Černínském paláci a vyjádřil v něm přesvědčení, že Česko se nikdy nemělo tak dobře jako nyní.