Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "statika"

Most u hradu Rotštejn je do odvolání uzavřen, do Klokočských skal se ale dostanete

čtvrtek, 4. července 2019, 14:42Semilsko
 
Skalní hrad Rotštejn

Zřícenina skalního hradu Rotštejn láká v letních měsících mnoho turistů. Nachází se v krásném prostředí nedaleko Klokočských skal. Pokud sem ale míříte, počítejte s tím, že přes most u hradu neprojedete.

 

Česká Lípa chce už příští rok začít s opravou Kounicova domu

neděle, 3. února 2019, 10:05SpolečnostČeskolipsko
 
1000x1000-1510640711-ceska-lipa-zvazuje-koupi-vyhoreleho-kounicova-domu

Česká Lípa chce už v příštím roce zahájit rekonstrukci vyhořelého Kounicova domu. Památkově chráněný objekt vyhořel na jaře 2015 a od té doby chátrá. Město koupilo dům loni v srpnu za 1,9 milionu korun od Sdružení sportovních svazů České republiky, které...

 

Od rána neprojedete Podhorskou ulicí, v budově školy se zhroutila zeď, špatná statika budovy je nebezpečná

středa, 12. prosince 2018, 21:11JabloneckoDoprava
 
Ilustrační snímek

Ve Střední škole řemesel a služeb se při rekonstrukci zhroutila část zdi v prvním a druhém patře. Jelikož je stav budovy havarijní, od zítřka dopravně vytíženou jabloneckou ulicí neprojedete. Uzavírka začne ráno mezi sedmou a osmou hodinou ranní.

 

Záchranáři upozornili na špatnou statiku domu ve Vesci, obyvatele evakuovali hasiči

úterý, 4. prosince 2018, 14:17Krimi
 
Ilustrační snímek

Přes dvacet osob dnes evakuovaly jednotky hasičů z bytového domu ve Vesci. Ačkoli v domě nehořelo, narušená statika by mohla ohrožovat život obyvatel.

 

Česká Lípa koupí vyhořelý Kounicův dům za 1,9 milionu korun

neděle, 1. července 2018, 07:01SpolečnostČeskolipsko
 
Kounicův dům vyhořel

Česká Lípa koupí vyhořelý Kounicův dům za 1,9 milionu korun. Koupi zchátralé památky už schválili zastupitelé. Sdružení sportovních svazů České republiky za něj původně chtělo 4,9 milionu korun. Podle odhadu, který si nechala zpracovat radnice, je...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "statika"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "statika"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".