Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "továrna"

Ve Frýdlantu možná vyroste nový závod společnosti DGS

čtvrtek, 11. července 2019, 09:19Liberecko
 
Ilustrační foto

Frýdlant se možná stane zázemím nového závodu společnosti DGS. Kde přesně ale nakonec závod vyroste ještě není jisté. ROzhodnutí by mělo padnout do konce roku.

 

U Jablonce se našla štola, jež asi vede k testovacímu bunkru

pondělí, 12. listopadu 2018, 15:12Společnost
 
Objevený vchod do štoly

Badatelé hledající v Rychnově u Jablonce podzemní testovací bunkr zbrojní továrny Getewent z druhé světové války dosáhli dílčího úspěchu. Podařilo se jim najít v hloubce sedmi metrů klenbu štoly, která je s ním s největší pravděpodobností spojená....

 

Nový majitel Textilany chce místo využít pro výstavbu bytů

středa, 19. září 2018, 15:00Liberecko
 
Místo bývalé Textilany by měly zaplnit byty

Textilana má nového majitele. Ten zde plánuje vybudovat přibližně tisícovku nových bytů, z toho více jak ve dvou seti případech by se mělo jednat o byty luxusní.

 

Po stopách výrobce aut Linsera se v Liberci vydala jeho pravnučka

sobota, 8. září 2018, 09:11SpolečnostLiberecko
 
Vnučka továrníka Linsera

Po stopách svého pradědečka Christiana Linsera se v Liberci vydala Angelika Linserová. Rodina patřila ve druhé polovině 19. století ke skupině průmyslníků, kteří se zasloužili o průmyslový rozmach Liberce. Do města, kde její praděd jako první vyrobil...

 

Liberec o pozemky po Textilaně v centru města usilovat nebude

pátek, 7. září 2018, 07:01SpolečnostLiberecko
 
Liberec pozemky po Textilaně kupovat nebude.

Liberec nebude usilovat o koupi pozemků po bývalé Textilaně v dolním centru města. Zastupitelé dnes rozhodli, že město nabídku nepodá. Podle dvou odhadů, které si nechala radnice vypracovat, má devítihektarový areál hodnotu 69 až 71 milionů korun.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "továrna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "továrna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli připravit kvalitní krizoví manažeři. Předseda vlády to dnes uvedl na facebooku. Dodal, že se očekává prodej nepotřebných nemovitostí České pošty. Z peněz, které za ně utrží, by měl podle Babiše vzniknout fond, který umožní nákup nových technologií.

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o migrantech. Novinářům vyšetřování potvrdila krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí, jméno vyšetřované ženy neřekla. Maříková v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Policie se věcí zabývá pro podezření z přečinu Podněcování k nenávisti.

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.