Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "ubytovna"

V Liberci dokončují školku v Klášterní. Určená je hlavně pro děti zaměstnanců nemocnice

úterý, 16. července 2019, 10:44Liberecko
 
Ilustrační foto

Školka se bude jmenovat KNofLík a názvem tak bude odkazovat právě na propojení s Krajskou nemocnicí v Liberci. Protože budou školku navštěvovat hlavně děti, jejichž rodiče pracují v nemocnici, bude upravena i provozní doba.

 

Liberec zapojil již druhý Mikrotým, ten bude dohlížet na Františkov, Jeřáb a Hanychov

sobota, 6. července 2019, 15:03Liberecko
 
Ilustrační snímek

V pořadí již druhý Mikrotým bude bdít nad bezpečností a pořádkem v jednotlivých oblastech města Liberec. Celá situace by se v těchto lokalitách mohla zlepšit díky spolupráci hned několika institucí.

 

Kauza Kováku asi nikdy neskončí. Demolici opět kraj zamítl

sobota, 8. června 2019, 08:23Kauzy & TémataLiberecko
 
Chátrající ubytovna Kovák.

Téma ubytovny Kovák vzbuzuje emoce už dlouhé roky. A stále není jasné, co se zchátralou budovou bude. Město Chrastava se ji pokouší srovnat se zemí, proti ale stojí Krajský úřad. A postavil se proti znovu.

 

Město chce měnit pozemky s Kalendářem Liberecka. Naproti budově Lidových sadů může vyrůst infocentrum

pondělí, 29. dubna 2019, 13:50SpolečnostLiberecko
 
Pozemek za meteorologickou budou chce Kalendář Liberecka.

Vyroste na malém trojúhelníkovém pozemku naproti vchodu do budovy Lidových sadů infocentrum? Možné to je, město chce vyměnit pozemek u hráze nedalekého Jezírka právě za tuto parcelu. Soukromý majitel Kalendář Liberecka by tu pak právě infocentrum...

 

Skauti potřebují novou klubovnu, město jim ji postaví

sobota, 13. dubna 2019, 16:46Jablonecko
 
Takto by měla vypadat nová klubovna železnobrodských skautů.

Skautům v Železném Brodě pomalu dosluhuje současná klubovna. Objekt v Betlémské ulici, původně určený jako ubytovna, již nesplňuje celou řadu předpisů. Město proto plánuje vybudovat klubovnu novou.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ubytovna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ubytovna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.