Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "ulice"

Banda opilců řádila v centru města, napadla chodce a ničila auta

středa, 26. června 2019, 06:01KrimiČeskolipsko
 
Ilustrační snímek

Českolipské strážníky přivolal oznamovatel do Dubické ulice, kde se bavila skupinka pěti mužů. Bohužel se chovali hodně agresivně a nechali po sobě pěknou spoušť.

 

Rekonstrukce Jiráskova divadla je zas o krok blíž

úterý, 25. června 2019, 09:45Českolipsko
 
Takhle by mohlo vypadat Jiráskovo divadlo v České Lípě.

Město Česká Lípa usiluje řadu let o rekonstrukci zdejšího Jiráskova divadla. Nyní to ale vypadá nadějně. Radní na svém zasedání schválili zadání veřejné zakázky a plánovaná rekonstrukce je tak zas o kousek blíž k realizaci.

 

Tramvaje dvojka a trojka už nepojedou ani na Fügnerku, skončí na Rybníčku

sobota, 22. června 2019, 11:28DopravaLiberecko
 
Ilustrační snímek

Aktuální výluka tramvajových linek do Lidových sadů se v červenci ještě prodlouží. Tramvaje doposud jezdili z Hanychova na Fügnerku, teď už budou jezdit jen na Rybníček. Náhradní dopravu zajistí po dobu výluky autobusy.

 

Ve Vraťáku skáče kůň přes plot. Kde se vzal?

sobota, 22. června 2019, 08:12Liberecko
 
Socha koně, který skáče ve Vratislavicích přes plot.

Možná jste si ve Vratislavicích všimli nových a poměrně netradičních soch, které nyní zdobí zdejší ulice. Mezi nimi je kůň a také klavír, tedy klavíry, a to hned tři. A jak se vůbec tyto sochy objevily ve Vraťáku? Důvodem je Sculpture line.

 

V centru Liberce budou další podzemní kontejnerová stání, město chce zlepšit vzhled památkové zóny

čtvrtek, 20. června 2019, 19:59SpolečnostLiberecko
 
Ilustrační foto.

Liberec plánuje, že na třech místech v historickém jádru města vybuduje do dvou let podzemní kontejnerová stání na tříděný odpad. Důvody jsou nedostatek místa i snaha zlepšit vzhled městské památkové zóny. Náklady přesáhnou pět milionů korun bez daně.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ulice"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "ulice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Od levandulí až po folklor. Skryté krásy jižní Moravy musíte pojmout všemi smysly

Poznat krásy jižní Moravy se vydávají každý rok statisíce lidí ze všech koutů republiky i světa. Tradičně nejoblíbenější destinací je Lednicko-valtický areál zapsaný do světového dědictví UNESCO, pozadu pak nezůstává ani kouzelný Mikulov. Jen co by kamenem dohodil od těchto turisticky exponovaných destinací však najdete místa, která si s nimi co do krásy a atmosféry rozhodně nezadají. Do objevování musíte navíc zapojit doslova všechny smysly.

Prima získala vysílací licenci na CNN Prima News

Televizní skupina Prima získala licenci pro chystaný zpravodajský kanál CNN Prima News. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání jí celoplošnou licenci udělila na 12 let. Vyplývá to z tiskové zprávy rady. Kanál získal licence pro pozemní vysílání i pro šíření prostřednictvím satelitu. Program má vysílat zpravodajství, publicistiku, magazíny a diskusní pořady, a to nejméně 16 hodin denně.

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.