Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Z kraje

Jizerská 50 bude i nadále v nejprestižnějším seriálu Visma Ski Classics

pátek, 24. května 2019, 08:01Ostatní sportyJablonecko
 

Přímý přenos z Jizerských hor do desítek zemí světa, elitní hvězdy běžeckého lyžování na startu v Bedřichově a další výrazný impuls pro prestiž českého sportu. To a mnohem více znamená účast slavné Jizerské 50 v seriálu Visma Ski Classics, která...

 

Ukradl kabely na železniční trati, ohrozil tak bezpečnost dopravy

pátek, 24. května 2019, 07:55KrimiLiberecko
 

Tahle krádež mohla mít i smrtelné následky. Možná si to zloděj neuvědomoval nebo mu to bylo jedno. Teď už ho policisté ale dopadli a zjistili, že toho na svém účtu má ještě víc.

 

Z Liberce do Drážďan a Žitavy budou dál jezdit vlaky Trilex

pátek, 24. května 2019, 06:01DopravaLiberecko
 

Z Liberce do Drážďan a přes Německo do Ústeckého kraje budou dál jezdit vlaky Trilex. Společnost Die Länderbahn (dříve Vogtlandbahn) získala ve společné německo-české veřejné soutěži zakázku až do roku 2031. Dopravce zachová současný komfort...

 

Přijď na koncert a zachraň zvíře. V Liberci se bude hrát pro Obraz – obránce zvířat

čtvrtek, 23. května 2019, 19:07KulturaLiberecko
 

V klubu na konci Široké ulice to v sobotu ožije. Vystoupí zde celkem pět kapel. A výtěžek z celé akce půjde na neziskovou organizaci Obraz – obránci zvířat.

 

ZOO Liberec slaví Den dětí. Prohlídku spojí s divadlem

čtvrtek, 23. května 2019, 16:00SpolečnostLiberecko
 

V sobotu 1. června liberecká zoo oslaví svátek dětí. Všechny děti do patnácti let mají po celý den vstupné do zoologické zahrady zdarma.

 

Nový odbor s městským architektem bude řešit připravované projekty i dopravu v Liberci

čtvrtek, 23. května 2019, 15:07Liberecko
 

Liberec konečně bude mít městského architekta. Kdo to bude zatím není jasné. Rozhodne až výběrové řízení. Nový odbor by měl začít fungovat v červenci. Řešit by měl například územní plán nebo dopravu.

 

Tmavý podchod u arény projde proměnou. Bude širší, vyšší a bezbariérový

čtvrtek, 23. května 2019, 14:01SpolečnostLiberecko
 

Více než padesát milionů by měla stát rekonstrukce podchodu mezi Doubskou a ulicí 28. října, kterým se jde k aréně. Tmavý a nízký průchod vlastně úplně zmizí a na jeho místě vyroste nový – osvětlený, vyšší a širší a navíc bezbariérový, rampa...

 

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

čtvrtek, 23. května 2019, 13:16JabloneckoSpolečnost
 

Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky místních na procházku maminky s kočárkem, celé rodiny i kamarádi. Milují ji běžci, inlajnisté i pejskaři. Ve zdejší lokalitě je ale stále co...

 

Kvůli pádu dívky z lanovky v Harrachově obžalovali její babičku. Hrozí jí rok vězení

čtvrtek, 23. května 2019, 11:23KrimiSemilsko
 

Státní zastupitelství v Semilech podalo k soudu obžalobu na babičku šestileté dívky, která v lednu spadla ze sedačkové lanovky v krkonošském Harrachově. Vyplývá to z vyjádření Silvie Sochorové z Okresního státního zastupitelství v Semilech. Za...

 

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

čtvrtek, 23. května 2019, 11:15Ostatní sportyLiberecko
 

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb, už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.

Reklamace v kadeřnictví? Lépe jí předcházet

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.