Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěž Cena hejtmana za společenskou odpovědnost odstartovala, můžete se přihlašovat

 
pondělí, 8. července 2019, 17:13

Ocenit takové organizace, které by mohly být příkladem pro ostatní, to je cíl soutěže Cena hejtmana za společenskou odpovědnost. Přihlásit se mohou různé organizace i obce.

Zájemci se mohou přihlašovat až do 15. září. „Cílem je ocenit organizace v Libereckém kraji, které jsou aktivní při naplňování zásad společenské odpovědnosti a mohou být vzorem pro ostatní,“ uvádí mluvčí kraje Filip Trdla.

Do soutěže se mohou zapojit organizace i podnikatelské subjekty a dokonce i obce Libereckého kraje. Soutěž je rozdělena do kategorií. Samostatně budou soutěžit podnikatelské subjekty do 50, 250 zaměstnanců a nad 250 zaměstnanců. Organizace veřejného sektoru jsou rozděleny na obce s rozšířenou působností a ostatní a zbytek organizací veřejného sektoru se dělí na instituce do 50 a nad 50 zaměstnanců.

Bližší informace k soutěži i veškeré potřebné dokumenty k podání přihlášky najdete na webu kraje www.kraj-lbc.cznebo ZDE.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Dominik Svoboda
 


 

Kam dál?

Léto se odmlčí. Teploty nepřekročí pětadvacet, koncem týdne přijde...

pondělí, 8. července 2019, 11:03

Tento týden bude ohledně teplot patřit k těm podprůměrným, rtuť teploměru se bude pohybovat pod letními pětadvaceti stupni....

Tip na výlet: Navštivte neznámou Harrachovskou hrobku v Horní Branné

neděle, 7. července 2019, 17:00

Pokud rádi vejletíte, ale už vás nebaví chodit na okoukaná místa, zamiřte třeba do Horní Branné, kde se nachází Harrachovská...

Od pondělí bude zavřené dětské lůžkové oddělení v jilemnické nemocnici

neděle, 7. července 2019, 08:26

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici z důvodu čerpání dovolených omezí o prázdninách provoz na dětském oddělení, a to na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.